استقلالی‌ها یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون قرارداد بسته‌اند اما ما ۹۵۰ میلیون تومان

طارمی: باشگاه برای ما حاشیه درست می‌کند و هر کاری کنیم جریمه می‌شویم/ به سرمربی گفتم اگر من و مسلمان کم‌کاری کردیم بگوید

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: باشگاه برای ما حاشیه درست می‌کند و هر کاری کنیم جریمه می‌شویم.

خبرنگار ورزشی ، مهدی طارمی هنگام مصاحبه محسن مسلمان با خبرنگاران در خصوص فردی که از طرف باشگاه پرسپولیس علیه او و مسلمان صحبت کرده بود، اظهار داشت: من نمی‌دانم این فرد چه کسی است و چرا ما را خراب می‌کنند؟

وی در واکنش به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه ظاهرا وضعیت پرسپولیس به هم ریخته است گفت: چرا وضعیت پرسپولیس باید بد باشد؟ امروز دو گل به فولاد زدیم و برنده شدیم بحث حاشیه جدا است اگر ما بد تمرین کنیم مربیان به ما وحتی شما رسانه‌ها می‌گویند اما باشگاه برای ما حاشیه درست می‌کند. باشگاه بهتر است من و ایکس ایگرگ را خراب نکند چرا علیه ما مصاحبه می‌کنید؟ چه معنایی دارد که فلان بازیکن را در رسانه‌ها بزنید؟ این کار چه سودی برای پرسپولیس دارد؟ یک ماه دیگر با الاهلی عربستان در آسیا بازی داریم و آنها تدارکات زیادی دیده‌اند تا به جمع ۴ تیم برتر آسیا راه پیدا کنند اما اینجا  ما دعوا می‌کنیم که چرا طرف علیه ما صحبت کرده است آیا واقعا من و مسلمان تیم را به هم زده‌ایم؟

طارمی در واکنش به سوال دیگری مبنی بر اینکه ظاهرا مسئولان پرسپولیس از صحبت‌های بازیکنان در رابطه با حق و حقوقشان ناراحت هستند گفت: آیا شما دو ماه حقوق نگرید صحبت نمی‌کنید؟ دو سال است که حرفی نزده‌ایم و گفتیم مدیریت فلان ایکس خوب است آیا حمایت نکردیم؟ نتیجه‌اش قهرمان شدن ما بود اما ما هم طاقتی داریم راه می‌رویم باشگاه جریمه می‌کند، لباس نداشته باشیم باشگاه جریمه می‌کند، پول که نمی‌دهند، جریمه هم می‌کنند.

مهاجم پرسپولیس ادامه داد: این مسائل در بازی کردن ما تاثیری ندارد به سرمربی هم گفتم که اگر در تمرینات و بازی‌ها دیدی که من و مسلمان کم‌کاری کردیم بگوید. سرمربی خودش گفت ما خوب تمرین می‌کنیم. امروز هم دیدید که فولاد را شکست دادیم و آنها یک موقعیت هم نداشتند. بنابراین ما بازیکنان خوبی بودیم نه تنها ما دو نفر بلکه هر ۱۱ بازیکن خوب بودند.

وی در مورد اینکه منظورشان با چه کسی است گفت: ما اسمی نمی‌آوریم اما باید بدانیم که چه کسی است که خط می‌دهد. ۵۰، ۶۰ درصد از آپشن قراردادهای ما پرداخت نشده است این در حالیست که استقلالی‌ها یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قرارداد بسته بودند به ما گفتند که یک میلیارد قرارداد می‌بندیم هر چند که بیشتر قراردادها ۹۵۰ میلیون تومان بود. در قرارداد قید شده بود که برای کسب عنوان قهرمانی فلان مبلغ را می‌دهند که به ۵۰، ۶۰ درصد آپشن‌های ما مربوط می‌شد. بله صددرصد پول قراردادهای ما پرداخت شده اما ۵۰،‌۶۰ درصد آپشن‌ها نیز جزو قرارداد نیست؟ چطور بازیکنان استقلال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان قرارداد می‌بندند اما ما باید ۹۵۰ میلیون تومان قرارداد ببندیم؟ قهرمان نشویم می‌گویند لیاقتتان همین است قهرمان شویم باز می‌گویند شرایط همین است. من می‌دانم به خاطر صحبت‌هایی که کردیم فردا هم صددرصد جریمه می‌شویم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار