مرحله سوم مقدماتی لیگ اروپا

شکست پانیونیوس در غیاب شجاعی و حاج‌صفی

تیم یونانی بدون بازیکن ایرانی‌اش در خانه نماینده رژیم صهیونیستی شکست خورد.

،  دور رفت از مرحله سوم رقابت‌های مقدماتی فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ لیگ اروپا با شکست تیم پانیونیوس یونان در خانه نماینده رژیم صهیونیستی پیگیری شد.

 در بازی پانیونیوس در زمین تیم مکابی از رژیم صهیونیستی، مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، ۲ بازیکن ارزشمند کشورمان حضور نداشتند و از سفر به سرزمین‌های اشغالی خودداری کردند. تیم یونانی نیز در غیاب این دو بازیکن یک بر صفر شکست خورد، اما به بازی برگشت در زمین خودش امیدوار ماند.

 در سایر بازی‌ها مالدا ۲ بریک اسکندربیو را شکست داد، شاختار دونتسک و پائوک به تساوی یک بریک رضایت دادند، ترانیک ۲ بر یک شکندیجا را برد، لارناکا ۲ بر صفر دینامومینسک را از پیش‌رو برداشت، آاک و براگا به تساوی یک بریک رسیدند،کراسنودار ۳ بر یک لینگبی را برد، اوترخت و لخ‌پوزنان به تساوی بدون گل رسیدند، اوسترندوس یک بر صفر از سد اسچ گذشت، آیندهوون در خانه یک بر صفر مقابل اوسیک شکست خورد، اشتورم گراتس ۲ بر یک به میهمانش فنرباغچه باخت، سودوا ۳ بر صفر سیون را شکست داد، آسترا جورجیو اولکساندرا به تساوی بدون گل رسیدند،  زنیت ۲ بر صفر تل‌آویو را مغلوب کرد و اتلتیک‌بیلبائو و دیناموبخارست هم به تساوی یک بریک رضایت دادند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار