برانکو: نشان دادیم همچنان با نتایج و روند سال گذشته به کارمان ادامه می‌دهیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از برتری تیمش مقابل فولاد خوزستان ابراز خوشحالی کرد.

برانکو ایوانکوویچ پس از پیروزی ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: همه ما خوشحالیم و به همین دلیل تمرین و بازی می‌کنیم. اصلاً به همین دلیل با ورزش سر و کار داریم. به بازیکنانم به خاطر برد امشب تبریک می‌گویم. از هواداران‌مان که آمدند، ما را تشویق کردند و بعد از بازی به شادی پرداختند، هم تشکر می‌کنم. این بزرگ‌ترین جایزه برای همه ماست.

نشان دادیم همچنان با نتایج و روند سال گذشته به کارمان ادامه می‌دهیم
وی در ادامه یادآور شد: من روز گذشته در نشست خبری و به بازیکنانم گفتم اولین بازی همیشه سخت‌ترین بازی است. به این دلیل که ما قهرمان هم شده بودیم. دو فصل گذشته هم بازی‌های ابتدایی ما سخت بود. بازی دو فصل پیش ما با پدیده ۲ - ۲ شد و با فولاد هم یک - یک کردیم. از شادی و تلاش بازیکنانم خوشحالم و این دلگرمی بزرگی برای ماست. ما نشان دادیم همچنان با نتایج و روند سال گذشته به کارمان ادامه می‌دهیم.

علیپور حتی نباید یک کارت زرد می‌گرفت، چه برسد به ۲ کارت!
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که مشکل فصل گذشته پرسپولیس کارت‌های بی مورد بازیکنان و محرومیت‌ها بود و امروز هم این اتفاق افتاد که بازیکنان عصبی بودند و آیا این مشکل باز هم ادامه خواهد داشت، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم، روش بازی ما این‌طور است که اصرار به دوئل، هجوم و درگیری زیاد داریم. ما تیمی نبودیم که حریف را تخریب کنیم و به نظرم علیپور حتی نباید یک کارت زرد می‌گرفت، چه برسد به دو کارت!

شاگردانم با فوتبال به پیروزی رسیدند نه با عصبی بودن
برانکو ادامه داد: علیپور در محوطه جریمه و در دوئل بود که زمین خورد و تمارض نکرد. طبق مقررات اینطور نیست که اگر کسی زمین خورد و پنالتی نشد کارت نشان بدهند. دوئلی برای کسب توپ بود، چون توپ در اختیار کسی نبود. نهایت یک خطای معمولی باید گرفته می‌شد. این اتفاق باعث عصبی شدن بازیکن هم می‌شود. به بازیکنانم تبریک می‌گویم که فوتبال بازی کردند و با فوتبال به پیروزی رسیدند نه با عصبی بودن. به آنها تبریک می‌گویم و همچنین اجازه نمی‌دهیم به خانه ما بیایند، کتک‌مان بزنند و بروند.

در تیم ما موضوع بی‌اهمیت نام گلزن است
وی در واکنش به طرح این موضوع که مهاجمان پرسپولیس بازهم موقعیت‌ها را از دست دادند و آیا این مشکل حل خواهد شد یا نه، گفت: مهم‌ترین مسئله این است که ما پیروز می‌شویم و این اتفاق هم رخ داده است. مهم‌تر این است که ما قاطعانه هم می‌بریم، مثل بازی امروز. اگر یادتان باشد طارمی سال گذشته هم چند هفته ابتدایی بازی نکرد، اما توانست در پایان فصل آقای گل شود. موضوع بی‌اهمیت نام گلزن است و اتفاقاً ما دوست داریم که هافبک‌های ما هم گلزنی کنند. دوست دارم هافبک‌های ما هم در حمله‌ها شرکت کنند و ترجیح می‌دهم آنها سه چهار موقعیت را از دست بدهند تا اینکه اصلاً موقعیتی ایجاد نکنند. این فلسفه بازی هجومی ماست که باید حمله کنیم و از هجومی بودن تیمم خوشحالم.

یک پنالتی روی امیری گرفته نشد
این مربی کروات در خصوص اینکه تصمیمات داور به ضرر پرسپولیس بود که یکی از آنها کارت زرد علیپور بود و آیا این مسئله را  تأیید می‌کند یا نه، خاطرنشان کرد: من هیچ‌وقت در خصوص داوری صحبت نکرده‌ام و خوشحالم که شما خبرنگاران متوجه این موضوع شده‌اید. من به بازیکنانم هم گفته‌ام که تمرکز خود را روی کارشان بگذارند. هرچند این را قبول دارم که داور هم اشتباه می‌کند و باید این را بپذیریم. ما هم فیلم بازی را خواهیم دید، اما فکر می‌کنیم جدا از کارت علیپور یک پنالتی هم روی امیری گرفته نشد. خدایی نکرده به این فکر نبودیم که داوری به ضرر ماست یا نه.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار