پیروزی برابر فولاد شیرین بود

گرشاسبی: تیمی که موفقیت کسب کرده، نیاز است به سرعت به مطالبات و پاداش‌هایش برسد

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: تیمی که این همه موفقیت آورده، نیاز است که مطالبات و پاداش‌هایش به سرعت به آنها برسد.

خبرنگار ورزشی ، حمیدرضا گرشاسبی پس از برتری ۲ بر صفر پرسپولیس مقابل فولادخوزستان در هفته اول لیگ برتر اظهار داشت: پرسپولیس بازی خوبی انجام داد و این پیروزی شیرین و خوشحال‌کننده بود.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه پرسپولیس و اعتراض بازیکنان این تیم تصریح کرد: بازیکنان تیمی که این همه موفقیت آورده، حق دارند که پاداش و مطالبات‌شان با سرعت بیشتری پرداخت شود. مسئولان در حال کمک هستند و در روزهای آینده مشکلات برطرف می‌شود. با این وجود، می‌بینید که بازیکنان بدون توجه به این مشکلات، تلاش خود را در زمین کرده و با نتایج خوبی هم بازی‌ها را پشت سر می‌گذارند. 

عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اینکه هیئت مدیره جدید این باشگاه توسط وزارت ورزش معرفی نشده است، گفت: فرقی نمی‌کند و هر کسی تا زمانی که مسئولیت دارد باید تلاش کند. پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش هستند. هیئت مدیره استقلال مشخص شده و برای پرسپولیس هم مشخص خواهد شد. امیدوارم در آسیا بتوانیم نماینده افتخارآفرینی برای کشور باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار