حاشیه دیدار پرسپولیس - فولاد

تشویق لک و شعار علیه زهیوی/ استقبال کم تماشاگران در فاصله کمتر از یک ساعت مانده تا شروع بازی

تماشاگران پرسپولیس قبل از آغاز بازی تیم‌‌شان مقابل فولاد به تشویق حامد لک دروازه‌بان حریف پرداختند و علیه زحیم زهیوی شعار دادند.

خبرنگار ورزشی ،‌ تیم‌های فوتبال پرسپولیس و فولاد خوزستان در چارچوب هفته نخست لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۲۱ امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

* درب ورزشگاه آزادی از ساعت ۱۸:۳۰ به روی هواداران دو تیم باز شده اما تاکنون در فاصله یک ساعت مانده به بازی استقبال چندانی از بازی نشده است.

* حدود ۱۰۰ هوادار فولاد در ورزشگاه حضور دارند.

* در این دیدار به پیشنهاد ایفمارک استعمال دخانیات در ورزشگاه ممنوع اعلام شده است و مأموران مانع ورود سیگار توسط تماشاگران به ورزشگاه شدند.

* سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس قبل از آمدن تیم‌ها به ورزشگاه با لباس شخصی در هتل محل اقامت پرسپولیس حضور پیدا کرد. حسینی قرار است ابتدا در برنامه زنده تلویزیونی شرکت کند و بعد از آن دوباره به ورزشگاه بازگردد.

* برانکو ایوانکوویچ به همراه مارکو وارد زمین شد و مورد تشویق شدید هواداران تیمش قرار گرفت.

* به دلیل عدم توافق سازمان لیگ با تبلیغات محیطی در این دیدار تبلیغات دور زمین وجود ندارد و فقط بنرهای اسپانسر سرخابی کنار زمین نصب شده است.

* تماشاگران علیه رحیم زهیوی که چندی پیش در رسانه‌ها علیه تیم پرسپولیس کری خوانده بود شعار دادند.

* فولادی‌ها قبل از رفتن به رختکن ابتدا به زمین مسابقه رفتند تا با جو ورزشگاه آشنا شوند.

* حامد لک، دروازه‌بان تیم فولاد خوزستان به سمت تماشاگران پرسپولیس رفت و مورد تشویق آنها قرار گرفت. لک با این کار دوباره نشان داد که پرسپولیسی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار