والیبال قهرمانی مردان آسیا - اندونزی

لوزانو: تیم چین در هر ۳ ست بهتر از ایران کار کرد

سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: مسابقه با ایران به شکلی پیش رفت که در پایان هر سه ست، این تیم چین بود که بهتر کار می‌کرد و همین عاملی برای پیروزی ما در این مسابقه شد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال چین در آغاز دور دوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا، مقابل تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران به میدان رفت و در این مسابقه به پیروزی ۳ بر صفر رسید.

رائول لوزانو، سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال چین در پایان این مسابقه اظهار داشت: در این بازی هر دو تیم آنالیز خوبی از هم داشتند و با آشنایی کامل از روش کار یکدیگر مقابل هم صف‌آرایی کردند.

وی دیدار مقابل تیم ملی والیبال ایران را سخت توصیف کرد و افزود: بازی سختی برای ما بود. لحظاتی از بازی شاهد برخی اشتباهات بودیم که همین اشتباهات موجب شد از کیفیت بازی کاسته شود. در مجموع بازی آسانی برای ما نبود.

سرمربی تیم ملی ایران در المپیک ۲۰۱۶ خاطر نشان کرد: این مسابقه به شکلی پیش رفت که در پایان هر سه ست، این تیم چین بود که بهتر کار می‌کرد و همین عاملی برای پیروزی ما در این مسابقه شد.

سرمربی تیم ملی والیبال چین اضافه کرد: خط دفاعی ما نسبت به ایران بهتر بود و این موضوع نیز به پیروزی ما در این مسابقه کمک کرد. خوشحالیم که چین بازی بد روز گذشته خود را با پیروزی امروز جبران کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار