باکا هم میلان را در لیگ اروپا همراهی نمی‌کند

بعد از دو خرید جدید روسونری، یکی دیگر از بازیکنان قدیمی این تیم هم نمی‌تواند دومین تیم پرافتخار اروپا را در بازی این هفته‌اش در لیگ اروپا همراه کند.

، وینچنزو مونتلا اعلام کرد که نام کارلوس باکا را در فهرست بازیکنان تیم فوتبال میلان برای بازی پنجشنبه شب برابر کرایووای رومانی در دور سوم مرحله مقدماتی لیگ اروپا قرار نداده است.

پیش از این شایعاتی درباره جدایی احتمال باکا از میلان شنیده می‌شد و الان این اتفاق در شرف وقوع است چرا که مونتلا نام او را از فهرست بازیکنانش حذف کرده است. دلیلش هم این است که اگر باکا در لیگ اروپا برای میلان بازی کند، در تیم بعدی‌اش دیگر نخواهد توانست در رقابت‌های اروپایی به میدان برود.

مونتلا پس از پیروزی ۴ بر صفر میلان در بازی دوستانه‌اش برابر بایرن مونیخ، درباره مهاجم کلمبیایی‌که گفته می‌شود باشگاه مارسی فرانسه خواهان جذب اوست، گفت: من در این بازی به باکا میدان ندادم چون او پنجشنبه هم بازی نخواهد کرد. ما این کار را با هماهنگی با باشگاه انجام دادیم اما کاملاً مشخص است که این خواسته خودش هم بوده است چون نمی‌خواهد که برای انتقال به تیمی بعدی‌اش مشکلی به وجود آید.

مونتلا درباره پیروزی قاطع تیمش برابر قهرمان فصل گذشته آلمان هم گفت: آماده کردن تیم برای یک بازی در این مقطع از فصل بسیار سخت است. گاهی اوقات شما ضربه می‌خورید و گاهی دیگر واقعاً خوب نتیجه می‌گیرید. من در این بازی در عملکرد تیمم نسبس به بازی اول برابر بورسیا دورتموند تفاوت‌های بزرگی دیدم اما روی نتیجه‌ای که رقم خورد حساب نمی‌کنم. چیزی که برایم خوشایند بود، شیوه اجرایی شدن خواسته‌های من در زمین بازی توسط بازیکنان بود. ما تیمی یکدست بودیم و در حرکات بدون توپ هم خوب کار کردیم با این حال هنوز هم کارهای زیادی باید انجام دهیم اما من مطمئنم که برابر کرایووا عملکرد خوبی خواهیم داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار