استارت لیست نهایی وزنه‌برداری نوجوانان و جوانان آسیا اعلام شد

استارت لیست نهایی رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی نوجوانان و جوانان در کاتماندوی نپال اعلام شد و بیشتر وزنه‌برداران ایرانی در اوزان مختلف صدرنشین هستند.

، مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به میزبانی کاتماندو نپال از فردا (۲ مرداد ماه) با رقابت ۲۳۸ شرکت کننده دختر و پسر آغاز می شود. در بخش دختران ۹۲ وزنه بردار و در بخش پسران ۱۴۶ وزنه بردار حضور دارند.

در رده سنی نوجوانان تیم های ازبکستان، تایلند و تایپه با ۸ وزنه بردار در این مسابقات شرکت کرده اند و سپس تیم ملی نوجوانان کشورمان با ۷ وزنه بردارشانس قهرمانی به حساب می آیند.

در رقابت رده سنی جوانان تیم های ایران، چین، عربستان، نپال و ازبکستان با ۸ وزنه بردار شانس قهرمانی دارند.

رکورد ورودی و جایگاه ۱۵ وزنه بردار کشورمان در استارت لیست نهایی مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا به شرح زیر است:

چهارشنبه ۲۶ جولای(۴مردادماه)

*ساعت ۱۶ به وقت محلی(۱۴:۴۵ به وقت تهران) رقابت های گروهA دسته ۶۹ کیلوگرم جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

نوجوانان:
روح الله بیرالوند با ۴ وزنه بردار به رقابت خواهد پرداخت. "نگوئن" از ویتنام همانند وی رکورد ورودی ۲۸۰ کیلوگرم را به ثبت رسانده است.

جوانان:
حسین سلطانی با رکورد ورودی ۳۰۰ کیلوگرم ومصطفی زارعی با رکورد ورودی ۲۹۵ کیلوگرم پس از دو وزنه بردار کره جنوبی و کره شمالی که رکورد ورودی ۳۰۵ کیلوگرم دارند در جایگاههای بعدی قرار دارند. در این وزن ۸ وزنه بردار حاضر هستند.

پنجشنبه ۲۷ جولای(۵مردادماه)

*ساعت ۱۸ به وقت محلی(۱۶:۴۵ به وقت تهران)رقابت های گروهA دسته ۷۷ کیلوگرم جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

نوجوانان:
افشین طاهری با رکورد ورودی ۳۰۰ کیلوگرم پس از "توشتمیروف" از ازبکستان با رکورد ورودی ۳۱۲ کیلوگرم قرار دارد.

جوانان:
حسین غزالیان نماینده کشورمان و "کیم سونگ مین" از کره جنوبی با رکورد ورودی ۳۱۵ کیلوگرم برای مدال طلای می جنگند.در این وزن ۸ شرکت کننده حضور دارند.

جمعه ۲۸ جولای(۶مردادماه)

* ساعت ۱۰:۳۰ به وقت محلی(۹:۱۵ صبح به وقت تهران)رقابت های گروهB دسته ۸۵ کیلوگرم جوانان و نوجوانان برگزار می شود. حمید رضا زارع نماینده نوجوانان کشورمان با ۶ حریف دیگر در این گروه به رقابت خواهد پرداخت . وی با رکورد ورودی ۲۹۵ کیلوگرم پس از وزنه برداران چین با رکورد ورودی های ۳۰۹ کیلوگرم و کره جنوبی با ۳۰۰ کیلوگرم در جایگاه سوم قرار دارد.

* ساعت ۱۲ به وقت محلی(۱۰:۴۵ صبح به وقت تهران)رقابت های گروهA دسته ۸۵ کیلوگرم جوانان و نوجوانان برگزار می شود.

نوجوانان:
در وزن ۸۵ کیلوگرم نوجوانان ۵ وزنه بردار حضور دارند.مهدی پاپی و امیر رضا عسگری دون با رکورد ورودی ۳۰۰ کیلوگرم پس از "آنتروپف" از قزاقستان با رکورد ورودی ۳۲۵ کیلوگرم و "خوجیف" از ازبکستان با رکورد ورودی۳۰۵ کیلوگرم در رده های بعدی جای گرفته اند.

جوانان:
در وزن ۸۵ کیلوگرم این رده سنی ۷ وزنه بردار حضور دارند که عباس زندی و "حیدر" از عراق با رکورد ورودی ۳۲۰ کیلوگرم پس از "یانگ" از کره جنوبی با ۳۴۰ کیلوگرم قرار گرفته اند.

*ساعت ۱۳:۴۵ به وقت محلی(۱۲:۳۰ به وقت تهران)رقابت های گروهA دسته ۹۴ کیلوگرم جوانان و +۹۴کیلوگرم نوجوانان برگزار می شود.

جوانان:
در رقابت دسته ۹۴ کیلوگرم رده سنی جوانان ۶ وزنه بردار حضور دارند که رضا بیرالوند با رکورد ورودی ۳۵۰ کیلوگرم پس از "فارس" از قطر با رکورد ورودی ۳۶۰ کیلوگرم در جایگاه دوم جای گرفته است.

نوجوانان:
در دسته ۹۴+ کیلوگرم رده سنی نوجوانان ۵ وزنه بردار حضور دارند که حسین ساکی و "شنگ" از تایپه با رکورد ورودی ۳۳۵ کیلوگرم در صدر این وزن قرار دارند و محمد شهاب انداز دیگر ملی پوش نوجوان کشورمان با رکورد ورودی ۳۲۵ کیلوگرم در جایگاه بعدی است.

* ساعت ۱۶ به وقت محلی(۱۴:۴۵به وقت تهران)رقابت های گروهA اوزان ۱۰۵ کیلوگرم و ۱۰۵+ کیلوگرم جوانان برگزار می شود.رحمان اورامه ملی پوش کشورمان در این وزن با رکورد ورودی ۳۴۰ کیلوگرم در صدر قرار دارد و پس از وی دو وزنه بردار از چین با رکورد ورودی ۳۳۰ و ۳۳۱ کیلوگرم در رده های دوم و سوم قرار دارند.در این وزن ۶ شرکت کننده حضور دارند.

رقابت دسته ۱۰۵+ کیلوگرم رده سنی جوانان با حضور ۴ وزنه بردار در گروه A برگزار می شود که قاسمعلی محمدپور با رکورد ورودی ۳۵۰ کیلوگرم اول است و محسن ایمانی با رکورد ورودی ۳۴۵ کیلوگرم در رده دوم قرار دارد.وزنه برداران افغانستان و تایپه در جایگاههای بعدی قرار دارند.

*محمدصادق محمدی تنها داور ایرانی در این رقابت ها در رقابت ۷ وزن به عنوان در این پست انجام وظیفه خواهد کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار