در گفت‌وگو با تسنیم

فراهانی: تصمیم علی کریمی قابل احترام است/ مقابل پرسپولیس عملکرد بدی نداشتیم

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران گفت: مقابل پرسپولیس با توجه به شرایط خاصی که قبل از مسابقه داشتیم، بازی بدی را انجام ندادیم.

میلاد فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شکست نفت مقابل پرسپولیس در بازی سوپرجام گفت: تیم ما قبل از بازی شرایط خاصی داشت و درحالی‌که کمتر از ۲۴ ساعت به بازی باقی مانده بود، سرمربی تیم‌مان تغییر کرد. ما مشکل بازیکن داشتیم و بعضی از بازیکنان‌مان حتی بازی در ورزشگاه آزادی را تجربه نکرده بودند و این مسابقه برای‌شان سنگین بود. باتوجه به شرایط خاصی که داشتیم، بازی بدی را انجام ندادیم، آنهم مقابل قهرمان ایران.

وی در ادامه راجع به کناره‌گیری علی کریمی از سرمربیگری نفت خاطر نشان کرد: به‌هر حال برای علی کریمی این موضوع مهم بود که باشگاه به تعهدات خودش در قبال بازیکنان پایبند باشد، ولی این موضوع با تأخیر مواجه شد و کریمی هم تصمیم گرفت که از نفت برود. به‌طور حتم تصمیم او قابل احترام است و برایش آرزوی موفقیت می‌کنم. امیدوارم در فصل جدید بتوانیم با حمید درخشان نتایج خوبی بگیریم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نفت تهران که به دلیل مشکلات مالی تهدید کرده بود از تیم نفت جدا خواهد شد، درباره ماندن در این تیم گفت: من درباره این مسائل با باشگاه و آقای درخشان صحبت کردم و مسئولان قول دادند که هرچه زودتر این مشکلات برطرف شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار