برخی به دنبال آشفته‌سازی هستند، اما از حاشیه‌ها نمی‌ترسم

اینچه‌‌درگاهی: اخراج دسته‌جمعی نکرده‌ام/ هدفم کمک به ژیمناستی است که تراکت پخش می‌کند

رئیس فدراسیون ژیمناستیک گفت: برخی افراد به دنبال آشفته کردن فضای ژیمناستیک هستند، اما می‌خواهم بگویم که هیچ ترسی از این حاشیه‌ها ندارم.

زهرا اینچه‌‌درگاهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در واکنش به جدایی برخی از پرسنل فدراسیون ژیمناستیک پس از حضور وی در این فدراسیون و شایعه اخراج دسته جمعی که در فضای مجازی مطرح شده، اظهار داشت: هیچ اخراج دسته جمعی در کار نیست. برخی به دنبال آشفته کردن فضا هستند و برخی نیز شاید منافع‌شان با این کار به خطر افتاده و سعی دارند جو را متشنج کنند.

وی افزود: برخی افراد بودند که وظیفه بسیار کمی در فدراسیون داشتند، اما حقوق بالایی می‌گرفتند. من در زمان حضورم در فدراسیون از آنها خواستم که کارهای مفید خود در یک ماه گذشته را روی کاغذ بنویسند و جالب اینکه برخی از آنها هیچ چیزی برای نوشتن نداشتند.

رئیس فدراسیون ژیمناستیک ادامه داد: این پولی که بی‌دلیل و بدون کمترین کار پرداخت می‌شد، از بیت‌المال بوده و برای ژیمناستیک است. در واقع اگر من بتوانم این پول را درست مدیریت کنم، می‌توانم به ژیمناستی که تراکت پخش می‌کند تا شرایط حضورش در اردوی تیم ملی را فراهم کند، کمک کنم.

اینچه‌‌درگاهی تصریح کرد: از حاشیه‌ها نمی‌ترسم. اگر قرار بود از راه ترس و مماشات وارد شوم، شرمنده آن ورزشکاری می‌شدم که تراکت پخش می‌کند به اردو بیاید. من مطمئن بودم که هجمه‌ای ایجاد می‌شود و آماده پرداخت هزینه مقابله با این هجمه هستم

وی درباره ورزشکاری که با پخش کردن تراکت خودش را به اردو میکساند، گفت: من چنین ورزشکاری را در در ژیمناستیک داریم. در واقع افرادی هستند که خودشان موظف هستند هزینه‌ها را برای حضور در اردو بپردازند و این در حالی است که حقوق هم نمی‌گیرند.

رئیس فدراسیون در پایان درخصوص عدم حضور نماینده‌ای از ایران در نشست هیئت رئیسه فدراسیون جهانی خاطرنشان کرد: این نشست یک هفته دیگر در نروژ برگزار خواهد شد و متاسفانه فرصت حضور یک نماینده از ایران را در آن از دست دادیم. پیش از این اقدامی در این باره صورت نگرفته و این شرایط رقم خورده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار