با توجه به خستگی ما اکثر بازی در اختیار بازیکنان سپاهان بود

قلعه‌نویی: دیدار با سپاهان ۳۰ درصد از توانایی تیم ما بود/ بازی مقابل شاگردان میثاقیان همیشه سخت است

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن تأکید کرد، شاگردانش در دیدار مقابل سپاهان ۳۰ درصد از توانایی خود را نشان داده‌اند.

و به نقل از سایت رسمی باشگاه ذوب‌آهن، امیر قلعه‌نویی درباره دیدار دوستانه ذوب‌آهن و سپاهان در ورزشگاه نقش جهان، اظهار داشت: بازی خوبی بود و دو تیم سعی کردند تمرینات خود را در این بازی به ظهور برسانند. بالاخره تیم‌ها تازه از شرایط بدنسازی و تمرینات صرف تاکتیکی خارج شده‌اند و هنوز تا تبدیل شدن به تیمی که در ذهن مربیان و هواداران است، کمی فاصله دارند. البته امیدواریم تا روز پنجشنبه آمادگی بدنی بازیکنان ذوب‌آهن به مرز مطلوب نزدیک‌تر شود و بتوانیم در مشهد یک بازی خوب را به نمایش بگذاریم.

وی تصریح کرد: با توجه به خستگی بازیکنان ذوب‌آهن اکثر دقایق بازی در اختیار سپاهان بود، اما بازیکنان ما اجازه گلزنی به مهاجمان سپاهان را ندادند که این مورد یکی از حسن‌های تیم ما محسوب می‌شود. از طرفی در زمان مناسب از فرصت‌ها استفاده کردیم و توانستیم با یک برد وارد بازی‌های لیگ شویم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن درباره اردوی این تیم در کشور ترکیه، گفت: دیدار با سپاهان ۳۰ درصد از توانایی تیم ما بود، اما در اردوی کشور ترکیه به اهداف خود نزدیک شدیم. اردوی بسیار خوبی بود و باید از همه عواملی که باعث شدند این اردوی خوب برگزار شود، تشکر کنم.

وی درباره ورزشگاه نقش جهان، عنوان کرد: این ورزشگاه یکی از بهترین زمین‌های ایران را دارد و امیدواریم با همکاری مسئولان استان دیدارهای ذوب‌آهن به این ورزشگاه منتقل شود. ورزشگاه فولادشهر دچار مشکلاتی است که امیدواریم با همکاری مدیران استان و تلاش‌های ما زمینه انتقال دیدارهای ذوب‌آهن به نقش جهان میسر شود.

قلعه‌نویی درباره دیدار هفته اول ذوب‌آهن با سیاه‌جامگان، اظهار داشت: سیاه‌جامگان یک تیم قدرتی است که بازی بسته‌ای را دنبال می‌کند. از آنها شناخت کافی نداریم، اما امیدواریم در بازی اول روی قدرت تاکتیکی خود حساب ویژه‌ای باز کنیم. فراموش نکنید که بازی مقابل شاگردان اکبر میثاقیان همیشه سخت است و برای مصاف با تیم‌های او باید خیلی قوی کار کرد.


 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار