پایان اردوی تیم والیبال نوجوانان در تونس با کسب پنجمین پیروزی متوالی

تیم والیبال نوجوانان ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی خود در تونس برای سومین بار موفق به شکست تیم نوجوانان این کشور شد.

خبرگزرای تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم‌های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه است.

تیم ایران که برای حضور موفق در این رقابت‌ها در اردوی برون مرزی کشور تونس به‌سر می‌برد، شب گذشته در پنجمین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در این کشور برای سومین بار به مصاف تیم ملی نوجوانان تونس رفت.

شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در این مسابقه در سه ست متوالی و با امتیازهای ۲۵ بر ۱۴، ۲۵ بر ۱۴ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند تا به اردوی برون مرزی خود در تونس پایان دهند.

تیم والیبال نوجوانان در مدت حضور خود در تونس پنج دیدار تدارکاتی و دوستانه برگزار کرد که دو بار تیم ملی جوانان و سه بار تیم ملی نوجوانان این کشور را شکست داد. ملی‌پوشان ایران عصر روز یکشنبه تونس را به مقصد ترکیه ترک می‌کنند.

مرتضی شریفی، امیرمحمد فلاحت‌خواه، امیرحسین توخته، محمدحسین راستی، مهدی جلوه، علی طبری، احسان دانش‌دوست، محمدرضا بیک، سهیل کمال‌آبادی، مهران فیض امام‌دوست، حسین سلیمان اهری، محمدرضا حضرت‌پور، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار و عرفان غلامی پور ۱۵ بازیکن اعزامی به اردوی برون‌مرزی تیم والیبال نوجوانان ایران هستند.

سید علیرضا دریابیگی به عنوان سرپرست، محمد وکیلی (سرمربی)، غلامرضا مومنی مقدم (مربی)، علیرضا طلوع کیان، حمید جعفرزاده، حیدر جوادی و مهران زارع (کمک مربی)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، مجید عباس‌خواه (ماساژور) و بهزاد میرزایی به عنوان فیزیوتراپ، نوجوانان ملی‌پوش را در این اردو همراهی می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار