فدراسیون باید شجاعانه سیاست جوانگرایی را ادامه می‌داد

مظاهری: اگر شرایط مهیا باشد در خدمت تیم ملی هستم/ بوکسی‌ها قدردان زحمات قهرمانان نبودند

دارنده مدال طلای بوکس آسیا گفت: اگر شرایط مهیا باشد باز هم حاضرم به عنوان بازیکن یا مربی در خدمت بوکس کشورم باشم.

علی مظاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد احتمال حضور مجددش در عرصه قهرمانی عنوان کرد: به اعتقاد من وقتی فدراسیون سیاست جوانگرایی را شروع کرد باید شجاعانه پای این سیاست می‌ماند. اینکه بعد از خوردن به بن‌بست باز هم سراغ قهرمانان گذشته را بگیریم، برنامه مناسبی نیست و قطعا بچه هایی که مجددا به تیم بازگشتند بعد از چندین ماه دوری نمی‌توانند کمک چندانی به تیم بکنند. اساسا زمان زیادی برای کسب آمادگی ندارند و این موضوع مسئله ساز خواهد بود.

وی ادامه داد: در گذشته به هیچ وجه قدردان زحماتی که بچه‌ها می‌کشیدند، نبودند و شاید همین موضوع باعث دلسردی بسیاری شد. در مدتی که آسیب دیده بودم آن طور که باید و شاید سراغ مرا نگرفتند اما در مجموع باز هم حاضرم به عنوان بازیکن یا مربی در صورتی که قدر زحمات‌مان را بدانند به بوکس کشورم کمک می‌کنم. ما بودیم که بوکس را از کانکس به مجموع ورزشی انقلاب بردیم و تمام جوانی‌مان را صرف پیشرفت این رشته کردیم.

قهرمان بوکس آسیا اظهار داشت: در گذشته در هیچ زمانی از خودم تعریف نکردم اما تصمیم دارم از امروز به برخی موضوعات اشاره کنم. پرافتخارترین بوکسور ایران هستم و من بودم که بعد از سال‌ها بوکس ایران را در بازی‌های آسیایی به طلا رساندم. خیلی از مدال‌ها را من برای اولین مرتبه برای بوکس ایران به دست آوردم. افتخاراتی که کسب کردم بر هیچ کسی پوشیده نیست ولی هیچ‌گاه مسئولان آن‌طور که باید قدردان نبودند.

مظاهری گفت: بعد از مصدومیتم هیچ کس به من نگفت که از دنیای قهرمانی خداحافظی کنم و من نیز این‌ کار را نکردم بر این باورم شاید هنوز هم از خیلی‌ها بهتر هستم. متاسفانه فرصت برای کسب آمادگی جهت حضور در بازی های آسیایی از دست رفته و در کنار این موضوع برای کسب امتیاز حضور در رقابت‌های جهانی نیز فرصت وجود ندارد. با این همه اگر واقعا قدردان تلاش‌مان باشند، حاضرم به عنوان بازیکن یا مربی در تیم ملی فعالیت کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار