قطعاً نمی‌خواهم نیمار را از دست بدهم

والورده: از تلاش بازیکنانم برای کنترل بازی مقابل یوونتوس لذت بردم

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا از عملکرد شاگردانش برابر یوونتوس ابراز رضایت و تأکید کرد که نمی‌خواهد مهاجم برزیلی تیمش را از دست بدهد.

، ارنستو والورده اولین پیروزی خود را به عنوان سرمربی بارسلونا، بامداد امروز (شنبه) در دیداری دوستانه برابر یوونتوس در اردوی تابستانی دو تیم در آمریکا با نتیجه ۲ بر یک کسب کرد.

او پس از این بازی به خبرنگاران گفت: در این بازی چیزهای رضایت‌بخش فراوانی از تیمم دیدم که مهمترین آنها انگیزه بازیکنان برای کمک به یکدیگر و تلاش برای به دست گرفتن نبض بازی بود. با وجود مطلع بودن از پتانسیل حریف، ما همیشه به دنبال سلطه بر بازی بودیم. با این حال ما در برهه‌ای هستیم که باید به بازیکنان‌مان اجازه دهیم دقایق بیشتری در میدان حضور داشته باشند هرچند من همین الان هم احساس خوبی نسبت به وضعیت تیمم دارم.

والورده سپس به این سؤال که آیا او می‌تواند به بارسلونا اجازه دهد بازیکنی مانند نیمار را کنار بگذارد، پاسخ داد. وی اظهار داشت: بارسلونا قطعاً حاضر به کنار گذاشتن بازیکنی مانند نیمار نیست. مانند تأثیری که او بر بازی‌مان، بر رختکن تیم‌مان و روحیه و پویایی سایر بازیکنان‌مان می‌گذارد را می‌دانیم و به همین دلیل می‌خواهیم که در کنار‌مان بماند. این کاملاً واضح است.

سرمربی سابق اتلتیک بیلبائو در پاسخ به سؤالی درباره اینکه آیا ذهن او از الان درگیر بازی برابر رئال مادرید است، تأکید کرد: ما قدم به قدم پیش می‌رویم. نمی‌توانیم در حالی که هنوز با منچستریونایتد بازی نکرده‌ایم، به بازی برابر رئال مادرید فکر کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار