در گفت‌وگو با تسنیم

غیاثی: حضور زور‌آوند در مسابقات جهانی لندن کاملاً منتفی است/ او سهل‌انگاری کرد

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی دلیل اصلی عدم اعزام ملی‌پوش ماده ۲۰ کیلومتر پیاده‌روی به مسابقات جهانی لندن را اعلام کرد.

تیمور غیاثی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره عدم اعزام حمیدرضا زور‌آوند به مسابقات جهانی لندن با وجود اینکه این ورزشکار موفق به کسب سهمیه این رقابت‌ها شده بود، اظهار داشت: زور‌آوند نزدیک به ۲ سال قبل موفق به کسب سهمیه شد. وی پس از آن در مسابقاتی که به میدان رفت، نتوانست رکوردهای خوبی داشته باشد.

وی افزود: این فقط بخشی از دلیل عدم اعزام او بود؛ چرا که وی در ارائه پاسپورت نیز سهل‌انگاری کرد. جواد خسروشیری که مسئولیت انجام امور مربوط به اعزام‌ها است، به زور‌آوند گفته بود که پاسپورتش را به فدراسیون بیاورد، اما او موضوع را جدی نگرفته بود. به هر حال تاریخ و ساعتی که برای اخذ روادید عنوان می‌شود، دقیق است و باید در همان زمان مدارک را ارائه کرد. احسان حدادی هم سفر خود را دو روز به عقب انداخت تا وقت در نظر گرفته شده را از دست ندهد.

سخنگوی سازمان تیم‌های ملی فدراسیون دوومیدانی گفت: دعوت‌نامه حضور زور‌آوند در مسابقات جهانی لندن در فدراسیون موجود است، اما خودش سهل‌انگاری کرد و عدم ارائه به موقع پاسپورتش باعث شد سفرش به لندن کاملاً منتقی شود.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار