طلایی: اطری اولویت ما برای جایگزینی رحیمی است/ ملی‌پوشان ۱۵ روز مانده به مسابقات جهانی معرفی می‌شوند

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: حسن رحیمی آزادکار وزن ۵۷ کیلوگرم به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه پا نمی‌تواند در رقابت‌های جهانی فرانسه شرکت کند و اولویت ما برای این وزن اطری است.

، محمد طلایی گفت: حسن رحیمی صاحب کلاس ترین کشتی گیر وزن ٥٧ کیلوگرم دنیاست. او یک قهرمان بزرگ با پنج مدال المپیک و جهان است. رحیمی چند سال است که از ناحیه مینیسک پا و زانو دچار آسیب دیدگی است. این آسیب امروز دیگر جدی شده و باید به زودی عمل جراحی کند و به همین دلیل نفر اول رقابت های انتخابی تیم ملی (رضا اطری) برای شرکت در رقابت های جهانی فرانسه در اولویت خواهد بود، اما ملی پوش اعزامی به مسابقات طبق نظر کادر فنی و تایید نهایی شورای فنی تعیین می شود.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: کمیل قاسمی یک قهرمان ملی و پرافتخار برای کشتی ایران است. او قهرمان شجاعی است  که همانند حسن رحیمی در این سال ها زحمات زیادی برای تیم ملی کشیده اند و مردم خاطرات زیادی از افتخارافرینی های فراموش نشدنی آنان به یاد دارند اما وی در مسابقات انتخابی تیم ملی نتوانسته نفر برتر مسابقات در وزن خود باشد.

وی خاطرنشان کرد: ملی پوشان اعزامی به رقابت های جهانی پاریس ۱۵ روز مانده به مسابقات در تمامی اوزان مشخص و به صورت رسمی اعلام می‌شود.

طلایی با اشاره به اینکه حسن رحیمی و کمیل قاسمی در این سال ها با تمام وجود برای افتخارآفرینی کشتی ایران در مسابقات بین المللی تلاش کرده اند و کادر فنی قدردان زحمات آنها است، در پایان گفت: سال پس از المپیک، سال پوست اندازی در کشتی جهان است و با اعتماد به جوانان،  به رقابت های پاریس می رویم، زیرا هدف گذاری ما ترکیبی ایده ال برای رقابت های المپیک ۲۰۲۰ توکیو است و قطعا مردم با آگاهی از این ترکیب جوان و بعضا کم تجربه در کنار تیم ملی کشتی ازاد ایران خواهند بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار