آرزوی هر بازیکنی است که برای تیم ملی کشورش بازی کند

ابراهیم‌زاده: لوکا بداخلاق است؟ چه کسی چنین حرفی زده؟!/ سیاست گسترش فولاد بها دادن به جوانان است

مدافع - هافبک تیم گسترش فولاد سیاست این باشگاه را بها دادن به بازیکنان جوان دانست.

مسعود ابراهیم‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره شرایط گسترش فولاد، دیدار تدارکاتی این تیم مقابل تراکتورسازی و خصوصیات اخلاقی لوکا بوناچیچ صحبت‌هایی انجام داده است که در ادامه می‌خوانید:

تسنیم: از وضعیت گسترش فولاد بگو. به نظر می‌رسد تیم‌تان در سکوت کامل خودش را آماده آغاز لیگ برتر می‌کند.
تیم ما نسبت به سال قبل تغییرات زیادی داشته و خیلی جوان‌تر شده است. بازیکنان جوانان ما هم انگیزه زیادی دارند. امیدوارم این انگیزه آنها مثبت باشد و بتوانیم در پایان لیگ به هدفی که داریم، برسیم. یک هفته به آغاز لیگ برتر مانده و ما هم برای آغاز بازی‌ها لحظه‌شماری می‌کنیم.

تسنیم: در دیداری دوستانه هم مقابل تراکتورسازی با تساوی متوقف شدید ...
تراکتورسازی تیم بزرگی است. مقابل این تیم بازی خوبی داشتیم. دو تیم هم فرصت‌هایی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند که به جایی نرسید. در این دیدارهای دوستانه نتیجه مهم نیست. در این دیدارها هر دو تیم هم بیشتر به دنبال شناسایی نقاط ضعف خودشان هستند.

تسنیم: سال گذشته نتوانستید به هدف‌گذاری که باشگاه انجام داده بود، برسید. امسال می‌توانید به اهداف موردنظرتان دست یابید؟
همه تلاش ما این است. سال گذشته هدف‌مان قرار گرفتن در رده ششم بود و امسال هم همین هدف را داریم. البته سیاست باشگاه امسال این است که به بازیکنان جوان بها بدهد. بها دادن به جوان‌ها هم ریسک است؛ یا می‌گیرد یا نمی‌گیرد.

تسنیم: افرادی که با لوکا بوناچیچ کار کردند، می‌گویند که او آدم بداخلاقی است. در این مدتی که با او کار کردی، متوجه چنین چیزی نشدی؟
لوکا بداخلاق است؟ چه کسی چنین حرفی زده؟ نه، اصلاً چنین چیزی وجود ندارد. بالای یک ماه است که با او می‌کنم. در این مدت هیچ بی‌اخلاقی و بی‌احترامی از لوکا ندیدم. اتفاقاً او با بازیکنان هم رفتار خیلی صمیمی دارد.

تسنیم: سال گذشته در اکثر اردوی‌های تیم ملی حضور داشتی. فکر می‌کنی در سالی که سال جام جهانی هم به حساب می‌آید، بتوانی باز هم نظر کی‌روش را جلب کنی؟
من تمام تلاش را می‌کنم که عملکردم حتی نسبت به سال قبل هم بهتر شوم. آرزوی هر بازیکنی است که برای تیم ملی کشورش بازی کند. من تمام تلاشم را می‌کنم که همیشه در لیست تیم ملی باشم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار