مدیرعامل باشگاه صنعت نفت در گفت‌وگو با تسنیم:

آبادانی‌ها همیشه دنبال ترکاندن هستند؛ در بازی با استقلال هم می‌ترکانند

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت تأکید کرد که آماده پذیرایی از استقلال در هفته اول لیگ برتر هستند.

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره آخرین وضعیت تیم صنعت نفت آبادان، پیش از دیدار مقابل استقلال در هفته نخست لیگ برتر، اظهار داشت: بچه‌ها در سه اردویی که در کردان کرج، ترکیه و تهران داشتند، تمرینات خوبی انجام دادند.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت درخصوص جلسه‌ای که اوایل هفته گذشته در فرمانداری آبادان برگزار شد، گفت: برخی‌ها این جلسه‌ را به بازی هفته اول ما با استقلال تهران ربط دادند، اما جلسه مربوط به شروع بازی‌های لیگ بود. این جلسه همه ساله پیش از آغاز رقابت‌های لیگ برتر در فرمانداری آبادان برگزار و هماهنگی‌های لازم میان عوامل برگزاری مسابقات انجام می‌شود. از ما خواسته شده بود که نواقص موجود در فصل قبل را برطرف کنیم که ما هم این کار را انجام دادیم. قبل از اینکه به جلسه برویم، رفع نواقص موجود را شروع کرده بودیم.

عیسی‌زاده درباره رویارویی نفت آبادان و استقلال تهران در هفته نخست لیگ هفدهم که روز جمعه هفته جاری برگزار می‌شود، عنوان کرد: در آبادان همه چیز آماده برگزاری بازی با استقلال است. زمین خوب، امکانات زیاد و نور مناسب، همه و همه به کار گرفته شدند تا میزبانی خوبی از هفته نخست لیگ برتر داشته باشیم. هیچ مشکلی در ورزشگاه تختی آبادان وجود ندارد و امیدوارم میزبان خوبی برای هواداران دو تیم باشیم. هواداران آبادانی همیشه دنبال ترکاندن هستند و مطمئنم در دیدار مقابل استقلال هم می‌ترکانند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار