کمیته انضباطی سه بازیکن استقلال را محروم کرد

رئیس کمیته انضباطی از محرومیت سه بازیکن باشگاه استقلال تهران خبر داد.

، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، اسماعیل حسن‌زاده در خصوص بازیکنان استقلال که به تیم ملی امید دعوت و از حضور در اردوی این تیم استنکاف کرده بودند، گفت: با توجه به شکایاتی که سرپرست تیم ملی امید، دپارتمان جوانان،کمیته جوانان و سازمان تیم‌های ملی به عمل آوردند، دبیرکل فدراسیون نیز جهت رسیدگی به کمیته انضباطی این شکایت را امروز (شنبه)  در اختیارمان قرار داد.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ادامه داد:با توجه به مفاد شکایت و مطالبی که وجود داشت رسیدگی به این پرونده با دعوت از مقامات باشگاه استقلال و بازیکنان خاطی که تیم ملی امید را تحریم کرده‌اند،در آینده به عمل می‌آید. یعنی وقت رسیدگی تعیین می‌شود و باشگاه به همراه بازیکنان می‌توانند در خصوص شکایت مقامات فدراسیون، دلایل تحریم تیم ملی امید را مطرح و از خود دفاع کنند.

حسن‌زاده خاطرنشان کرد:با توجه به جایگاه تیم ملی و تخلف بازیکنان، باشگاه و طبق ماده ۸۳ آیین‌نامه انضباطی، باشگاه نیز نمی‌تواند از چنین بازیکنانی( تحریم‌کنندگان تیم ملی)در مسابقات خود استفاده کند.کمیته انضباطی با استفاده از اختیارات قانونی و استناد به ماده ۳۲ آیین‌نامه انضباطی، دستور موقت محرومیت مهدی قائدی ،امید نور افکن و سید مجید حسینی از مسابقات رسمی باشگاه استقلال را اعلام می‌کند. حکم نهایی پس از رسیدگی و شنیدن دفاعیه‌های باشگاه و بازیکنان صادر خواهد شد.

حسن زاده در پایان گفت: در روز ۹ مرداد ماه مدیر عامل یا نماینده تام الاختیار باشگاه استقلال به همراه سه بازیکن فوق با دعوت کمیته انضباطی باید حضور داشته باشند و توضیحات خود را ارائه کنند.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار