بدرفتاری شهردار کاشان با قهرمانان لیگ برتر هندبال

چک‌های برگشتی، پرونده شهرداری کاشان را به دادسرا کشاند + تصاویر

بازیکنان تیم شهرداری کاشان امروز (شنبه) به منظور دریافت مطالبات خود در دادسرا و دفتر شهردار کاشان حاضر شدند.

، بازیکنان تیم شهرداری کاشان امروز (شنبه) به منظور دریافت مطالبات خود در دادسرای کاشان حاضر شدند. بازیکنان و کادر فنی تیم هندبال شهرداری کاشان شکایت خود را در خصوص چک‌های بلامحل باشگاه به صورت کیفری و حقوقی به  دادسرای کاشان اعلام و با مامور در دفتر باشگاه حاضر شدند  و این شکایت به شاه بالا  و ملیحه صالحی مسئول باشگاه و مسئول امور مالی باشگاه ابلاغ شد.

بازیکنان و کادر فنی باشگاه شهرداری کاشان سپس با مراجعه به دفتر ناظم رضوی،  قصد دیدار با شهردار کاشان را داشتند که با بدرفتاری این مقام رو به رو شدند.

در حال حاضر شکواییه‌هایی مجزا به بازرسی شهرداری کاشان، حراست شهرداری، دادستان کاشان و دفتر امام جمعه و شورای شهر کاشان تسلیم شده است.

صادر شدن بلامحل از سوی یک دستگاه رسمی و دولتی، استفاده از اعتماد مردم و عوام فریبی با وعده‌های توخالی مهمترین موضوعات عنوان شده در شکواییه بازیکنان و کادر فنی شهرداری کاشان است.

قرارداد بازیکنان  شهرداری کاشان شامل ۳۰ درصد دستمزد به منظور قهرمانی در لیگ برتر است که بازیکنان تنها ۶۰ درصد قرارداد خود را دریافت کرده اند و ۴۰ درصد از قرارداد و ۳۰درصد مبلغ قهرمانی خود را از باشگاه طلب دارند. کادر فنی نیز تا کنون هیچ مبلغی را دریافت نکرده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار