اگر مشکلات حل شود در گرندپری بعدی حضور خواهند داشت

فرهادیان: خدابخشی و اسبقی نسبت به برخی مسائل پیش آمده ابراز ندامت کردند

مدیر سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: خدابخشی و اسبقی نسبت به یکسری مسائل و نکاتی که پیش آمده بود، ابراز ندامت کردند و گفتند که برخی اشتباهات خود را می‌پذیرند.

آرش فرهادیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص برگزاری جلسه مسئولان فدراسیون تکواندو با مهدی خدابخشی و بهنام اسبقی اظهار داشت: جلسه برگزار شد و این دوستان نسبت به یکسری مسائل و نکاتی که پیش آمده بود ابراز ندامت کردند و گفتند برخی اشتباهات خود را می‌پذیرند.

وی ادامه داد: این ورزشکاران از وجود برخی مسائل مانند عدم حضور مهدی خدابخشی در مسابقه انتخابی و مصاحبه‌های اسبقی پشیمان بودند. این ورزشکاران همیشه از بازیکنان با اخلاق ما بودند اما مطالبات و نکاتی را از فدراسیون پیگیر بودند که ما هم قول دادیم این مسائل را پیگیری کنیم. قرار شد جلساتی با کادر فنی و مسئولان فدراسیون نیز داشته باشیم تا این مشکل را برطرف کنیم.

مدیر سازمان تیم‌های ملی در خصوص اینکه این نفرات قطعا در مسابقات گرندپری مسکو حضور نخواهند داشت، گفت: چون زمان ارسال مدارک به پایان رسیده است، امکان حضور این نفرات وجود ندارد، اما اگر کاملا مشکلات حل شود و کادرفنی صلاح بداند، در گرندپری مراکش حضور خواهند داشت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار