۲ مدال برنز برای پینگ‌پنگ‌بازان معلول ایران در مسابقات آزاد کره جنوبی

اعضای تیم تنیس روی میز جانبازان و معلولین کشورمان در رقابت‌های انفرادی مسابقات آزاد کره جنوبی موفق به کسب دو نشان برنز شدند.

و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین، در کلاس ۲ حسن جانفشان و مهدی رضاپور نمایندگان ایران بودند که جانفشان موفق به کسب یک مدال برنز شد و رضا پور نیز از دستیابی به مدال بازماند.

در کلاس چهار مهدی معصومی و حمید رضا شیخ زاده در مسابقات گروهی شرکت کردند و پس از مسابقات دوره ای درجمع ۸ نفر برتر قرار گرفتند.

در نهایت این دو ورزشکار در مرحله یک هشتم مقابل هم قرار گرفتند و معصومی موفق شد با شکست شیخ زاده به جمع ۴ نفر نهایی راه یابد، اما در ادامه با باخت مقابل نفر دوم جهان از راهیابی به فینال بازماند و در رده‌بندی سوم شد.

در کلاس ۹ فریدون کامرانی، یوسف بچاری و علی یزدی حضور داشتند که در این گروه رقابت های بسیاری نزدیکی انجام شد و یزدی و بچاری از راهیابی به مرحله بعد بازماندند.

فریدون کامرانی نیز با بازی خوب مقابل نمایندگان کره جنوبی و ژاپن در بین ۸ نفر برتر قرار گرفت و در بازی مقابل هلند با پذیرش باخت به مرحله بعدی صعود نکرد.

سایر مسابقات در بخش تیمی نیز فردا (یکشنبه)، اول مرداد پیگیری خواهد شد.

مهدی جانفشان و مهدی رضاپور در کلاس ۲، حمیدرضا شیخ‌زاده و مهدی معصومی در کلاس ۴ و فریدون کامرانی، یوسف بچاری و علی یزدی در کلاس ۹، نمایندگان کشورمان در این رقابت ها هستند که با حمایت اسپانسر در این رویداد شرکت کرده اند.

مسابقات در دو بخش انفرادی و تیمی از روز جمعه، ۳۰ تیر ماه  به میزبانی سئول آغاز شده و تا روز دوشنبه، ۲ مرداد در جریان خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار