در گفت‌وگو با تسنیم

فریبا: در نیم‌فصل دوم فصل گذشته از لحاظ امتیازگیری قهرمان شدیم/ امیدوارم با آمادگی خوبی لیگ را شروع کنیم

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال ابراز امیدواری کرد، این تیم با آمادگی خوبی هفدهمین دوره لیگ برتر را آغاز کند.

بهتاش فریبا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در مورد شرایط فعلی استقلال گفت: خوشبختانه تیم ما وضعیت خوبی دارد و امروز هم در یک بازی دوستانه به مصاف بادران می‌رویم. این آخرین بازی تدارکاتی ما قبل از شروع لیگ برتر خواهد بود. در این مدت هم تمرینات خوبی را انجام دادیم و امیدوارم با آمادگی خوبی بازی‌های لیگ برتر را شروع کنیم. بازیکنان از لحاظ فنی تا حدودی زیادی آماده هستند و امیدوارم که لیگ برتر را با برد شروع کنیم.

وی راجع به اولین دیدار استقلال مقابل صنعت نفت در آبادان اظهار داشت: طبیعتاً بازی سختی درپیش داریم و آنجا باید با گرمای هوا هم بجنگیم. با این حال هدف‌مان این است که لیگ را با برد شروع کنیم و قطعاً در آبادان هدفی جز گرفتن سه امتیاز نخواهیم داشت. امیدوارم که بازیکنان ما از همان ابتدای لیگ عملکرد خوبی داشته باشند و بتوانیم بازی‌ها را با برد شروع کنیم.

مدیرفنی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدارهای این تیم در لیگ برتر خاطر نشان کرد: امسال در دور رفت ۱۱ بازی را در تهران انجام می‌دهیم که این می‌تواند نکات مثبت و منفی داشته باشد. به‌هر حال کار ما در نیم‌فصل دوم سخت خواهد شد و مهم این است که بتوانیم در نیم‌فصل اول نتایج خوبی بگیریم. البته نکته امیدوارکننده برای استقلال این است که ما در نیم‌فصل دوم فصل گذشته از لحاظ امتیازگیری قهرمان شدیم و در داخل و خارج نتایج خوبی گرفتیم.

فریبا با ابراز رضایت از وضعیت فعلی تیم استقلال تصریح کرد: ما فصل قبل جوان‌های خوبی داشتیم که به‌خوبی خود را نشان دادند و امسال هم چند بازیکن باتجربه به آنها اضافه شده‌اند. امیدوارم که در فصل جدید نتایج خوبی بگیریم و شرایطی به مراتب بهتر از فصل گذشته داشته باشیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار