کریمی کار خوبی کرد از نفت رفت

بزیک: پرسپولیس زنگ خطر را برای مدعیان به صدا در آورد/ تیم‌هایی که پول ندارند باید از لیگ کنار گذاشته شوند

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت که این تیم با قهرمانی در سوپرجام زنگ خطر را برای سایر مدعیان لیگ برتر به صدا در آورد.

ادموند بزیک در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا،‌ در خصوص برتری ۳ بر صفر پرسپولیس مقابل نفت تهران و قهرمانی در سوپرجام اظهار داشت: پرسپولیس بازی بهتری نسبت به حریف انجام داد و گام بسیار خوبی برای شروع فصل جدید برداشت. پرسپولیس با پیروزی در این دیدار و قهرمانی در سوپر جام زنگ‌ خطر را برای سایر مدعیان لیگ برتر به صدا در آورد.

وی در مورد بازیکنان تازه وارد پرسپولیس تصریح کرد: تمام بازیکنانی که به این تیم آمدند جزو بهترین‌های لیگ بودند. در غرب آسیا تیم‌ها هزینه‌های زیادی می‌کنند و پرسپولیس برای مقابله با آنها باید تقویت می‌‌شد. درست است چند بازیکن هم از تیم جدا شدند اما به نظرم بازیکنان خوبی به پرسپولیس آمده‌اند.

مهاجم پیشین پرسپولیس درباره وضعیت نابسامان تیم نفت تهران و کناره‌گیری علی کریمی از هدایت این تیم گفت: چند سال پیش هم گفتم که تیم‌هایی که پول ندارند باید از لیگ کنار گذاشته شوند. اصلاً لیگ را با هشت تیم برگزار کنند، بنده خدا بازیکنان و مربیان این تیم بدون پول باید کار کنند. سال گذشته هم استقلال خوزستان با همین وضعیت در آسیا شرکت کرد،‌ معلوم است این تیم‌ها نمی‌توانند نتیجه بگیرند. نفت فصل گذشته از علی دایی استفاده کرد و بازیکنان فقط به خاطر او در زمین حاضر شدند و بازی کردند،‌ امسال هم قصد داشت از علی کریمی استفاده کند. کریمی کار خوبی کرد از نفت رفت.

بزیک در پاسخ به این پرسش که آیا به نظر او حمید درخشان می‌تواند در این نفت نتیجه بگیرد یا خیر، گفت: هر کسی نظر و ایده خودش را دارد، او هم حتماً می‌تواند موفق شود که به این تیم آمده است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار