روملو می‌تواند در یک فصل ۲۰ تا ۲۵ گل برای منچستریونایتد بزند

دی‌بروین: لوکاکو یکی از بهترین مهاجمان جهان است/ نباید او را با مسی مقایسه کرد

هافبک بلژیکی منچسترسیتی از هموطن خود که حالا عضو شیاطین سرخ است، تمجید ویژه‌ای کرد.

، روملو لوکاکو که زمانی زیرنظر ژوزه مورینیو در چلسی بازی می‌کرد، در این تابستان در ازای ۷۵ میلیون پوند به منچستریونایتد پیوست تا بار دیگر زیر نظر آقای خاص به کار خود ادامه دهد. این مهاجم بلژیکی که فصل گذشته در ۳۷ بازی لیگ برتری ۲۵ گل برای اورتون به ثمر رساند، در ۳ بازی اخیر دوستانه‌ای که برای شیاطین سرخ به میدان رفته، دو بار موفق به گلزنی شده است.

کوین دی‌بروین که در شکست ۲ بر صفر صبح دیروز (جمعه به وقت تهران) منچسترسیتی برابر منچستریونایتد در دیداری دوستانه در هیوستون آمریکا مقابل هموطن خود بازی کرد، در تمجید از مهاجم جدید شیاطین سرخ گفت: به نظرم لوکاکو کارش را به خوبی در منچستریونایتد انجام خواهد داد. همه به کیفیت‌ بازی روملو آگاه هستند و او کاری را که باید انجام خواهد داد.

وی در ادامه اظهار داشت: در مورد نقل و انتقالات بزرگ صحبت‌های زیادی شده و برخی از مردم لوکاکو و دیگر بازیکنان را در شبکه‌های اجتماعی مسخره کردند. به هر حال ما می‌دانیم که چنین چیزهایی هم هست، اما نباید خیلی به این چیزها توجهی کرد و در چنین مواردی باید کار خود را انجام داد. به نظر لوکاکو می‌تواند برای منچستریونایتد در یک فصل ۲۰ تا ۲۵ گل بزند و آمار خود گویای همه چیز خواهد بود.

هافبک بلژیکی منچسترسیتی تأکید کرد: اگر به میزان گلزنی لوکاکو نگاه کنید، متوجه خواهید شد که او مهاجمی فوق‌العاده است. او یکی از بهترین مهاجمان حال حاضر جهان است. روملو تنها ۲۴ ساله است و بر اساس سن او می‌توانید در موردش صحبت کنید. قطعاً سبک بازی لوکاکو نباید با سبک بازی لیونل مسی مقایسه شود. روملو بازیکنی قوی‌هیکل و فیزیکی است و می‌تواند فوق‌العاده باشد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار