دیدار دوستانه والیبال

چهارمین پیروزی متوالی نوجوانان ایران در تونس

تیم والیبال نوجوانان ایران در چهارمین دیدار تدارکاتی خود در تونس موفق به شکست تیم نوجوانان این کشور شد.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، پانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم‌های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه هست.

تیم والیبال نوجوانان ایران که برای حضور شایسته در این رقابت‌ها در اردوی برون مرزی کشور تونس به سر می‌برد، شب گذشته در چهارمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در این کشور برای دومین بار به مصاف تیم نوجوانان تونس رفت. شاگردان محمد وکیلی سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان در این مسابقه سه بر صفر با امتیازهای ۲۵ بر ۱۸، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ به پیروزی رسیدند.

تیم والیبال نوجوانان امروز یک دیدار دوستانه دیگر در این کشور برگزار می‌کند و سپس راهی ترکیه می‌شود تا مرحله سوم و نهایی اردوی برون مرزی خود را در استانبول دایر کند.

مرتضی شریفی، امیرمحمد فلاحت‌خواه، امیرحسین توخته، محمدحسین راستی، مهدی جلوه، علی طبری، احسان دانش‌دوست، محمدرضا بیک، سهیل کمال‌آبادی، مهران فیض امام‌دوست، حسین سلیمان اهری، محمدرضا حضرت‌پور، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار و عرفان غلامی پور ۱۵ بازیکن اعزامی به اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران هستند.

سید علیرضا دریابیگی به عنوان سرپرست، محمد وکیلی (سرمربی)، غلامرضا مومنی مقدم (مربی)، علیرضا طلوع کیان، حمید جعفرزاده، حیدر جوادی و مهران زارع (کمک مربی)، محمد امین شاکری (آنالیزور)، مجید عباس‌خواه (ماساژور) و بهزاد میرزایی به عنوان فیزیوتراپ نوجوانان ملی‌پوش را در این اردو همراهی می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار