ورزشگاه امام رضا (ع) از نظر ما تایید شده است

بهاروند: من نیز به سکوی قهرمانی اعتقاد داشتم/ از ابتدا بر برگزاری دیدار سوپرجام تأکید کرده بودیم

رئیس سازمان لیگ فوتبال اظهار داشت: من هم به سکوی قهرمانی اعتقاد داشتم اما دوستان اعلام کردند روال برگزاری این دیدار مانند برخی کشورهای دنیا اینگونه بوده است.

خبرنگار ورزشی ، حیدر بهاروند در خصوص برگزاری فینال سوپرجام فوتبال ایران اظهار داشت: دو تیم بازی جوانمردانه را ارائه کردند و پرسپولیس نیز نتیجه خوبی را کسب کرد که باعث خوشحالی تماشاگران  این تیم شد. هواداران نیز شاهد فوتبال زیبا و تماشاگر پسند بودند.

رئیس سازمان لیگ فوتبال ایران در پاسخ به این سوال که در این چند وقت حواشی زیادی در خصوص عدم برگزاری این دیدار شنیده شد اما با حرف و حدیث زیاد شاهد این دیدار بودیم ، عنوان کرد: ما هم از عدم برگزاری این دیدار زیاد شنیده بودیم اما سازمان لیگ هیچ وقت خبری در خصوص عدم برگزاری این دیدار اعلام نکرد و همیشه بر برگزاری این دیدار تاکید می کرد. شما نیز باید اخبار برگزاری این دیدار را از سازمان لیگ پیگیری می‌کردید.

وی در خصوص نبود سکوی قهرمانی و گلایه پرسپولیسی‌ها گفت: در سنوات گذشته هم سوپر جام فوتبال ایران اینگونه برگزار می‌شده و هیچ وقت شاهد سکوی قهرمانی نبودیم.من خودم نیز به سکوی قهرمانی اعتقاد داشتم اما دوستان اعلام کردند روال برگزاری این دیدار مانند برخی کشورهای دنیا اینگونه بوده است. 

بهاروند در خصوص عدم ثبت قرارداد تیم های بدهکار عنوان کرد: همه تیم‌ها لیگ برتری بدهکار هستند و  غیر از دو ، سه تیم  بقیه تیم‌ها بدهکار هستند. سازمان لیگ از سال گذشته به دنبال تسویه بدهی باشگاه‌ها بوده است و سال گذشته ۱۵ درصد مبلغ بدهی باشگاه‌ها و این فصل تسویه ۲۰ درصد بدهی را خواستار شده است . تا زمانی که دبیر کل فدراسیون فوتبال نیز در خصوص ثبت قرارداد تیم های بدهکار نامه ندهد ما قرارداد بازیکنان این تیم ها راثبت نمی‌کنیم.

رئیس سازمان لیگ در خصوص وضعیت ورزشگاه امام رضا خاطر نشان کرد: ورزشگاه امام رضا از نظر ما تایید شده است و تیم های پدیده و سیاه‌جامگان با ثبت قرارداد با مسئولان این ورزشگاه می توانند در ورزشگاه امام رضا بازی کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار