بازیکنان ایرانی باهوش و تکنیکی هستند

لوزانو: در بازی مقابل ایران به دنبال شناخت ضعف‌های خود بودیم

سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: هدف این بود که با برگزاری دیدار دوستانه مقابل یک تیم قدرتمند، نقاط ضعف و قوت تیم را بشناسیم.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رائول لوزانو پس از شکست ۳ بر صفر در دیدار دوستانه مقابل تیم امید ایران گفت: این یک مسابقه دوستانه بود و برای من نتیجه این دیدار اهمیت چندانی ندارد. هدف ما این بود که با برگزاری دیدار دوستانه مقابل یک تیم قدرتمند مانند ایران، نقاط ضعف و قوت خود را در آستانه مسابقات قهرمانی آسیا پیدا کنیم.

وی افزود: باید بگویم که تیم من نمایش خوبی در این دیدار نداشت اما قطعاً یک مسابقه دوستانه آن هم در سالنی که به شدت گرم است، نمی‌تواند معیار درستی برای اظهار نظر درباره یک تیم باشد.

سرمربی چین در ادامه به عملکرد تیم ملی امید ایران اشاره کرد و تصریح کرد: سیچلو یک مربی خوب و بادانش است و از طرفی، بازیکنان والیبال ایران باهوش و تکنیکی هستند. این عوامل از ایران تیم خوبی ساخته است.

لوزانو با اشاره به پیش‌بینی‌اش از مسابقات قهرمانی آسیا و این که چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد، گفت: نمی‌توان پیش‌بینی کرد اما این مسابقات تیم‌هایی مانند ایران، ژاپن و استرالیا دارد که عبور از آن‌ها کار سختی است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار