حاشیه دیدار پرسپولیس - نفت تهران

کاپیتان همه را سرکار گذاشت/ هواداران پرسپولیس به وجد آمدند

سید جلال حسینی در کمال تعجب همراه با بازیکنان پرسپولیس وارد زمین مسابقه شد.

خبرنگار ورزشی ، دیدار سوپرجام بین تیم‌های پرسپولیس و نفت تهران در شرایطی از ساعت ۲۱ آغاز می‌شود که در حال حاضر بیش از ۱۲ هزار تماشاگران در ورزشگاه حضور دارند و رفته رفته به تعداد آنها اضافه می‌شود.

* در حالی که قبل از بازی اعلام شده بود سید جلال حسینی به دلیل مصدومیت جزیی نمی‌تواند به میدان برود اما او همراه با بازیکنان پرسپولیس برای گرم‌ کردن وارد زمین شد. همین مسئله باعث شد همه فکر کنند کاپیتان در ترکیب اصلی قرار دارد اما در واقع ۱۲ سرخپوشان در زمین برای گرم کردن حضور داشتند. با اعلام پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای پرسپولیس سید جلال برای گرم کردن به زمین آمده و قرار نیست در ترکیب اصلی باشد.

* هواداران پرسپولیس با توجه به این که پس از مدت‌ها بازیکنان تیم محبوب‌شان را می‌دیدند حسابی ذوق زده شده و آنها را با هیجان زیاد تشویق می‌کردند.

* در لیست تیم نفت چند بازیکن امید این تیم دیده می‌شود.

* قرار است قبل از بازی از خانواده شهید سردار طهرانی مقدم تقدیر شود.

* هواداران پرسپولیس تک تک بازیکنان را جداگانه و با القاب مختلف تشویق می‌کردند. در این بین بازیکنان جدید تیم هم با القاب جدید مورد تشویق قرار گرفتند.

* مهدی طارمی همچنان محبوب‌ترین بازیکن پرسپولیس است این در حالی است که او در آخرین لحظات تصمیم گرفت در این تیم ماندنی شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار