برگزاری مسابقات تیم عزت‌اللهی در ورزشگاه جام جهانی ۲۰۱۸

تیم فوتبال روستوف برخی از دیدارهای خانگی فصل جاری لیگ برتر روسیه را در ورزشگاه جام جهانی ۲۰۱۸ برگزار خواهد کرد.

، الدار داداشوف، نایب رئیس شرکت سهامی کروکوس، به عنوان پیمانکار ساخت ورزشگاه شهر روستوف جهت میزبانی از جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در جمع خبرنگاران گفت: باشگاه روستوف می‌تواند از اوایل ماه نوامبر سال جاری میلادی ( آبان‌ماه) از ورزشگاه تازه‌ ساخت برای برگزاری دیدارهای لیگ برتر روسیه استفاده کند. ما این ورزشگاه را در تاریخ تعیین‌شده به باشگاه روستوف تحویل خواهیم داد تا دیدارهای باقی‌مانده خود را در آن برگزار کند. این ورزشگاه در جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه در اختیار فیفا قرار خواهد گرفت.

ورزشگاه جدید شهر روستوف گنجایش ۴۵ هزار تماشاگر را دارد و بودجه‌ای ۱۸ و نیم میلیارد روبلی جهت ساخت آن هزینه شده است. این ورزشگاه مدرن میزبان ۴ بازی مرحله گروهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ روسیه و یک بازی مرحله یک‌هشتم نهایی خواهد بود.

پیش از این ویتالی موتکو، معاون نخست‌وزیر روسیه و رئیس کمیته سازماندهی جام‌جهانی ۲۰۱۸ نیز اعلام کرده بود که ورزشگاه جدید شهر روستوف را را در اختیار باشگاه روستوف قرار می‌دهند.

روستوف سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی را در اختیار دارد. سردار آزمون، ملی‌پوش ایرانی تیم روبین‌کازان نیز سابقه ۲ فصل بازی در روستوف را دارد.

 

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار