حضور وزیر ورزش و جوانان در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال

سلطانی‌فر: از هر اقدامی که موجب صیانت از ارزش‌های اخلاقی و اسلامی در فوتبال شود حمایت می‌کنیم/ ورزشگاه آزادی سرمایه ملی است

وزیر ورزش و جوانان گفت: از هر اقدامی که فدراسیون فوتبال به منظور ایجاد نظم، انضباط، قانونمندی و صیانت از ارزش های اخلاقی و اسلامی در فوتبال انجام دهد دفاع می‌کنیم.

، به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مسعود سلطانی‌فر در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال از این رشته ورزشی به عنوان ابزاری قدرتمند جهت ایجاد شادی و نشاط مردم یاد کرد و اظهار داشت: فوتبال آن‌چنان قدرت دارد که با پیروزی‌های بزرگ و راهیابی تیم ملی به جام‌جهانی موجب شور و شعف مردم می‌شود. به همین دلیل باید با تمام توان و به‌کارگیری تمام ظرفیت و نیروها شرایط را برای توسعه و موفقیت فوتبال و ورزش کشور به وجود آورد.

سلطانی‌فر آرامش و ثبات را عامل توسعه و پیشرفت در عرصه‌های مختلف عنوان کرد و خاطرنشان  ساخت: از همان زمانی که مسئولیتم در این وزارتخانه آغاز شد تلاش و تدبیر خود را برای ایجاد آرامش  به کار بستم که این مهم در فدراسیون‌ها هم باید مد نظر قرار گیرد.

  وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش از عملکرد کمیته‌های انضباطی ، استیناف و اخلاق فدراسیون فوتبال به نیکی یاد کرد و اظهار داشت: وزارت ورزش و جوانان از هر اقدامی که به منظور اصلاح و همچنین ایجاد نظم و انضباط و صیانت از ارزش های اخلاقی، اسلامی و حاکمیت قانون می‌شود حمایت می‌کند.

 سلطانی‌فر همچنین به مقابله جدی فدراسیون با ناهنجاری‌ها در این رشته تاکید کرد و ادامه داد: با  مدارس فوتبالی که دارای مجوز قانونی نیستند به دلیل اهمیت فضای خوب، سالم و بانشاط در این رشته باید برخورد قانونی صورت گیرد.

وزیر ورزش و جوانان قبل از شرکت در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مرکز ملی فوتبال حضور پیدا کرد و از زمین شماره یک این مرکز  و تمرینات تیم ملی نوجوانان بازدید به عمل آورد.

  سلطانی‌فر همچنین از زمین درحال ترمیم شماره ۲ مرکز ملی فوتبال ایران و فاز اول مقاوم‌سازى سکوهاى ورزشگاه آزادى، بازدید کرد و گفت: باید بدون توقف مسابقات، روند مقاوم‌سازى ورزشگاه آزادى ادامه یابد. این ورزشگاه، سرمایه ملى است.

 

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار