گریگوریو: پانیونیوس به دنبال نمایش بهتر در لیگ اروپا است

سرمربی یاران شجاعی و حاج‌صفی از عزم تیمش در بازی برگشت برابر گوریسا اسلوونی جهت صعود به مرحله بعدی لیگ اروپا خبر داد.

، تیم فوتبال پانیونیوس یونان فردا (پنجشنبه) در بازی برگشت مرحله دوم مقدماتی لیگ اروپا میهمان گوریسا اسلوونی است. تیم یونانی در بازی رفت با حضور ۷۸ و ۹۰ دقیقه‌ای مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، ملی‌پوشان ایرانی حریف خود را با ۲ گل شکست داده بود و از شانس زیادی برای صعود برخوردار است.

میخائیل گریگوریو، سرمربی جوان تیم پانیونیوس در نشست خبری پیش از بازی برگشت گفت: گوریسا تیم جوانی است که مراحل آماده‌سازی بهتری را نسبت به تیم پانیونیوس داشت. ما به مصاف تیمی می‌رویم که هر کاری برای صعود خواهد کرد. پانیونیوس باید تمرکز کند و با ارائه نمایش بهتری به مرحله بعدی لیگ اروپا صعود کند.

سرمربی یاران شجاعی و حاج‌صفی افزود: پانیونیوس هر روز بهتر و آماده‌تر می‌شود. امیدوار هستم در بازی فردا برابر گوریسا بهتر ظاهر شویم و تمرکز بیشتری روی تاکتیک تیمی داشته باشیم.

کوربوس،کاپیتان پانیونیوسی‌ها نیز در این نشست خبری اظهار داشت: هر چند در بازی رفت ۲ بر صفر برنده شدیم اما باید مراقب حریف باشیم. گوریسا می‌خواهد برای رسیدن به نتیجه لازم جهت صعود در لیگ اروپا ما را تحت‌ فشار بگذارد. ما باید با تمرکز لازم توانایی اداره بازی را پیدا کنیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار