برگزاری مراسم وزن‌کشی ۷ وزن کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا

مراسم وزن کشی ۷ وزن رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا، بعد از ظهر امروز برگزار شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، مراسم وزن کشی ۷ وزن رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا، بعد از ظهر امروز (چهارشنبه) برگزار شد.

نتایج وزن کشی به شرح زیر است:
در وزن ۴۲ کیلوگرم محمد کریمی نیا در کشتی اول به مصاف مامیربیکوف از قزاقستان می رود. در این وزن ۸ نفر وزن‌کشی کردند.
در وزن ۴۶ کیلوگرم محمدحسین ابوالحسنی در دور اول به مصاف جومایف از ترکمنستان می‌رود و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی میان ازبکستان و قرقیزستان مبارزه می‌کند. در این وزن ۱۰ کشتی گیر حضور دارند.
در وزن ۵۴ کیلوگرم محمد حسینوند در مبارزه نخست به مصاف کشتی گیری از کشور سوریه می‌رود.
در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۱۱ نفر حضور دارند، مصطفی کاید خورده در دور اول با قرعه استراحت روبروست و در دور بعد به مصاف تسوتسومی از ژاپن می‌رود.
در وزن ۷۶ کیلوگرم مهران سعادتی‌فر در دور نخست به مصاف ژومینگ از چین می رود و در صورت غلبه بر این حریف در دور بعد با برنده کشتی گیران کره جنوبی و ازبکستان روبرو می شود در این وزن ۱۲ نفر به روی باسکول رفتند.
در وزن ۸۵ کیلوگرم که ۱۱ نفر وزن کشی کرده اند محمد نصرتی در دور اول به مصاف یلمان از قزاقستان می‌رود و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد با نماینده قرقیزستان کشتی خواهد گرفت.
در وزن ۱۰۰ کیلوگرم سید مجتبی حسینی در دور اول با سوزوکی از ژاپن مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف در دور بعد به مصاف حریفی از ازبکستان می رود. در این وزن ۹ نفر حضور دارند.

مسابقات این اوزان از ساعت ۶:۳۰ صبح فردا برگزار می‌شود و مسابقات اوزان ۵۰، ۵۸ و ۶۹ کیلوگرم روز جمعه برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار