«آپاچی» خیال بازگشت ندارد

توس: در شانگهای برای خودم پدیده‌ای هستم!/ اینجا شانسی برای رسیدن به جام جهانی ندارم

مهاجم آرژانتینی تیم فوتبال شانگهای اس‌آی‌پی‌جی از وضعیتش در فوتبال چین راضی است و خیال ترک این کشور را ندارد.

، شاید بسیاری از ستاره‌های فوتبال اروپا که قاره سبز را به خاطر پول چینی‌ها ترک کردند، اکنون برای بازگشت به بالاترین سطح فوتبال دلتنگی می‌کنند اما پردرآمدترین بازیکن دنیا جزو این دسته از بازیکنان نیست.

کارلوس توس ۳۳ ساله که ماه ژانویه از بوکا جونیورز به تیم شانگهای اس‌آی‌پی‌جی چین پیوست، اعتراف کرد که این فرصت را داشته است که به فوتبال آرژانتین برگردد تا شانس خود را برای بازی در جام جهانی سال آینده افزایش دهد اما از آنجایی که از وضع زندگی‌اش در چین راضی است چشم خود را روی این فرصت بسته است.

مهاجم آرژانتینی پیشین یوونتوس که تا کنون ۱۰ بازی برای شانگهای اس‌آی‌پی‌جی انجام داده، ۲ گل زده و ۴ پاس گل داده است، به رادیو آرژانتین گفت: من الان به بازگشت به آرژانتین فکر نمی‌کنم. اینجا در شانگهای برای خودم پدیده‌ای هستم. با آرامش می‌توانم یک سال دیگر در چین بمانم چون یک سال دیگر قرارداد دارم. بعد از آن ببینیم چه می‌شود. هنوز هیچ تصمیمی نگرفته‌ام اگرچه بازگشت به آرژانتین همیشه مد نظرم بوده است اما فعلاً می‌خواهم از ماه‌‌های باقی‌مانده حضورم در چین لذت ببرم و پس از آن با اعضای خانواده‌ام می‌نشینم و صحبت می‌کنم.

توس در ادامه اعتراف کرد که برای بازگشت به کشور تردید دارد. وی اظهار داشت: یک روز از خواب بلند می‌شوم و می‌گویم به بوکا برمی‌گردم و روز دیگر می‌گویم نه. وضعی که من الان دارم اینگونه است.

برای بسیاری از بازیکنان سعی فصل پیش رو فصلی سرنوشت‌ساز است که می‌تواند سرنوشت رسیدن یا نرسیدن آنها به رویداد مهمی مانند جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را تعیین کند.

توس اعتراف کرد که با ماندن در چین شانس خود را برای بازی در جام جهانی کاهش خواهد داد. او اذعان داشت: همه چیز به تصمیمی که در پایان سال بگیریم بستگی دارد. با بازی در چین شما هیچ شانسی برای رفتن به جام جهانی نخواهید داشت چون یک سطح از بقیه بازیکنان پایین‌تر هستید. من باید واقع بین باشم. اگر به آرژانتین برگردم اما شانسم بیشتر خواهد بود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار