امیدوارم زمان لازم برای ساختن نسل طلایی داشته باشیم

میران: جودو با دیگر رشته‌ها قابل مقایسه نیست/ مشکلات فنی یک شبه درست نمی‌شود

مدیر فنی تیم ملی جودو گفت: تمام تلاشم را برای انتقال تجربیاتم به رده‌های سنی مختلف انجام می‌دهم و امیدوارم زمان لازم را در اختیار داشته باشیم.

سید محمود میران که روز گذشته به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی جودو انتخاب شده است در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی در مورد سمت جدیدش اظهار داشت: طی صحبت‌هایی که با رئیس فدراسیون داشتم قرار شد به عنوان مدیر فنی در اردوهای تیم‌های رده‌های مختلف ملی حاضر شوم و امیدوارم بتوانم تجربیاتم را به نسل جوان جودو منتقل کنم. جودو ورزش سنگینی است و رسیدن به موفقیت در آن اصلا آسان نیست.

وی ادامه داد: این رشته را نباید با دیگر رشته های رزمی مقایسه کرد زیرا با توجه به قدمت حضور جودو در المپیک و سنگینی این ورزش کار واقعا متفاوت است. کشورها سرمایه‌گذاری خوبی در این رشته داشته و دارند و دائما در حال توسعه و پیشرفت هستند. خوشبختانه با تغییراتی که در فدراسیون کشورمان صورت گرفته بازهم شاهد تدوین برنامه‌های کلیدی و تاثیرگذار هستیم و همانطور که دیدید بعد از مدت‌ها در رقابت‌های قهرمانی آسیا تیم ایران توانست به موفقیتی قابل توجه برسد.

مدیر فنی تیم‌های ملی جودو گفت: در چنین شرایطی قرار نیست یک شبه همه مشکلات مرتفع شود و از بین برود. کار فنی و زیر ساختی زمان‌بر است و امیدوارم زمان کافی را برای این کار در اختیار داشته باشیم. همه خانواده جودو باید با دلسوزی به دنبال موفقیت تیم‌های ملی باشند و هر کمکی که از دست شان برمی آید اعمال کنند. من هم به عنوان عضوی از این خانواده دوست دارم هر چه در توان دارم برای جودوی کشورم انجام دهم ولی برای ساختن نسلی طلایی زمان کافی لازم است.

میران تصریح کرد: از شنبه یک دوره آموزشی برای سنگین وزن ها به همت فدراسیون برگزار می‌شود و با توجه به اینکه وزن تخصصی من است در این کلاس حاضر خواهم شد. البته برنامه فنی من معطوف سنگین وزن نیست و در تمامی رده‌ها و وزن‌‌ها تجربیاتم را به ملی پوشان انتقال خواهم داد. به هر صورت امیدوارم که موفق باشیم و در کنار هم به برای ورزش کشور به افتخارآفرینی بپردازیم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار