برداشت از آخرین تمرین استقلال

مجتبی جباری آماده شروع لیگ برتر

تمرینات استقلال در روزهای گذشته نشان می دهد که مجتبی جباری برای شروع لیگ مشکلی ندارد و می تواند انتظارات منصوریان را برآورده کند.

حضور مجتبی جباری در استقلال شاید جنجالی ترین و پرحاشیه ترین انتقال بازار نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران باشد. ستاره ای که با وجود مشکلات زیاد همچنان محبوب هواداران است و همین موضوع نقش پر رنگی در بازگشت جباری به استقلال داشت.


جباری در تهران فرصت چندانی برای تمرین با استقلال پیدا نکرد تا اولین تمرینات رسمی او با آبی ها به ایروان موکول شود. هافبک طراح آبی ها در ارمنستان شروع خوبی با استقلال داشت و حتی در دیدار دوستانه بیش از ۴۰ دقیقه برای منصوریان به میدان رفت اما بعد از این دیدار بود که باز هم از تمرینات استقلال دور شد تا نگرانی ها پیش از برگزاری تست پزشکی آبی ها درباره او به اوج برسد. جباری در ایروان چند جلسه ای به تمرینات اختصاصی وزنه و هوازی پرداخت اما در آخرین روزهای اردوی استقلال دوباره به تمرینات گروهی بازگشت تا در آخرین دیدار دوستانه دوباره پیراهن استقلال را بر تن کند.


جباری روز سه شنبه اولین تمرین خود پیش چشم هواداران استقلال را پشت سر گذاشت و البته روز خوبی در کنار دیگر بازیکنان داشت. شماره ۸ استقلالی ها در تمامی آیتم های تمرینی حضور موفقی داشت و توانست بدون مشکل با دیگر بازیکنان تمرین کند تا در فاصله کمتر از ۱۰ روز تا شروع لیگ، با آمادگی کامل خود هواداران و منصوریان را برای شروع فصلی موفق امیدوار کند. آمادگی جباری حتی برای کمتر از نیمی از دیدارهای فصل برای منصوریان یک اتفاق ویژه است و از جمله شرایط ایده آل سرمربی جوان آبی ها محسوب می شود زیرا او به خوبی می داند که جباری می تواند حتی در نیمی از دیدارها ورق را به نفع تیمش بازگرداند و مسیر سخت این تیم را هموار کند.


عکس: امیرحسین خیرخواه

 

 

 

 

 

 

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار