صعود والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران با وجود شکست مقابل برزیل

تیم الف والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال کشورمان در سومین دیدار خود در جدول اصلی مسابقات قهرمانی مردان جهان مغلوب برزیل شد، اما به مرحله بعد صعود کرد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دیدارهای مرحله مقدماتی جدول اصلی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان که از روز گذشته در چین شروع شده است، امروز (پنجشنبه) به پایان رسید.

در دور مقدماتی این رقابت‌ها ۳۲ تیم در قالب هشت گروه چهار تیمی با یکدیگر مسابقه دادند و از هر گروه سه تیم به مرحله بعدی صعود کردند.

تیم ملی الف (جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی) والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران که در گروه D با تیم‌های برزیل، نروژ و هلند همگروه بود، در دومین مسابقه خود به مصاف برزیل رفت و دو بر صفر مغلوب این تیم شد.

ملی‌پوشان کشورمان با امتیازهای ۲۱ بر ۱۹ و ۲۱ بر ۱۵ نتیجه آخرین دیدار خود را به برزیل واگذار کردند. آنان در دو مسابقه قبلی خود ۲ بر یک نروژ را شکست داده و ۲ بر یک نیز مغلوب هلند شده بودند.

تیم الف ساحلی ایران با یک برد، دو شکست و پنج امتیاز رتبه سوم جدول را به دست آورد و به مرحله بعد صعود کرد. تیم‌های برزیل با سه برد و شش امتیاز و هلند با دو برد و پنج امتیاز به عنوان تیم‌های اول و دوم از این گروه به مرحله بعد صعود کردند.

تیم الف والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران فردا (جمعه) به مصاف ایتالیا می‌رود و در صورت شکست این تیم با لتونی روبه‌رو خواهد شد.

آرش رامسری به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این رقابت‌ها همراهی می‌کنند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار