هیچگاه حمایت مثبت‌ هواداران را فراموش نخواهم کرد

یانوزای: همیشه عاشق منچستریونایتد خواهم بود

هافبک جدید رئال سوسیه‌داد از هم تیمی‌ها و کادرفنی منچستریونایتد و هواداران این تیم قدردانی کرد.

، عدنان یانوزای که شب گذشته (چهارشنبه) با امضای قراردادی ۵ ساله به ارزش ۱۱ میلیون راهی تیم  رئال‌سوسیه‌داد شد، با انتشار پیام خداحافظی از هواداران منچستریونایتد در حساب کاربری خود در شبکه اجتماعی «توئیتر» نوشت: از کجا شروع کنم... از زمانی که به منچستریونایتد ملحق شدم، لحظات فوق‌العاده‌ای را با این تیم تجربه کردم.

وی ادامه داد: می‌خواهم از همه هم‌تیمی‌هایم تشکر ویژه‌ای کنم چه آنهایی که هنوز در منچستریونایتد هستند و چه آنهایی که از این تیم جدا شدند. بازی در کنار همه شما لذت‌بخش بود. از مربیان و کادرفنی منچستریونایتد که در این باشگاه تلاش کار می‌کنند تا آن را به چنین باشگاه بزرگی تبدیل کنند، قدردانی می‌کنم.

در پایان پیام این هافبک بلژیکی آمده است: متأسفانه دوره من در منچستریونایتد به پایان رسید و اوضاع آنطور که می خواستم برایم در این تیم پیش نرفت، اما همیشه عاشق منچستریونایتد خواهم بود. در پایان تشکر ویژه‌ای از هواداران دارم که همیشه در لحظات خوب و بد کنارمان بوده‌اند. هیچگاه این حمایت مثبت‌تان را فراموش نخواهم کرد. متشکرم.

این هافبک ۲۲ ساله که در دو فصل گذشته به ترتیب برای تیم‌های بورسیا دورتموند و ساندرلند به طور قرضی بازی کرد،  از زمانی که در سال ۲۰۱۳ به عضویت تیم منچستریونایتد در آمد در ۶۳ بازی برای پرافتخارترین تیم انگلیس به میدان رفت و پنچ گل به ثمر رساند.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار