هفته چهارم لیگ برتر فوتسال

گیتی‌پسند به دنبال بردی روحیه‌بخش پیش از عزیمت به ویتنام

لیگ برتر فوتسال از فردا (جمعه) با یک دیدار بین گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری وارد هفته چهارم می‌شود.

گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، لیگ برتر فوتسال از ساعت ۱۸ فردا (جمعه) با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود. گیتی‌پسند که قرار است برای حضور در مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا، روز دوشنبه ایران را به مقصد ویتنام ترک کند، روز جمعه دیدار خود را برگزار می‌کند، آن هم مقابل شهروند ساری تیمی که نتایج قابل قبولی در این سه هفته کسب کرده است.

شهروند ساری که به علت مشکلات مالی، زمزمه‌هایی حتی مبنی بر کناره‌گیری این تیم از لیگ برتر به گوش می‌رسید، پنج امتیاز از سه دیدار قبلی خود کسب کرده و در رده چهارم جدول جاى دارد. گیتی‌پسند هم با ملی‌پوشان خود از دو بازی که به میدان رفتند، به دو پیروزی رسیدند. البته سازمان لیگ فوتسال هفته گذشته در حکمی، گیتی‌پسند را فاتح بازی برگزار نشده مقابل هیئت فوتبال قم در هفته نخست دانست که با این حساب، مدافع عنوان قهرمانى لیگ برتر را باید با ۹ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به مس سونگون، صدرنشین لیگ برتر بدانیم.

پیروزی در خانه شهروند می‌تواند گیتی‌پسند را با روحیه‌ای مضاعف به مسابقات فوتسال قهرمانی باشگاه‌های آسیا و جدال برای کسب قهرمانی این رقابت‌ها بفرستد، مسابقاتی که گیتی‌پسند در آن، یک قهرمانی و یک نایب قهرمانی در کارنامه دارد و می‌تواند با کسب جام قهرمانی این دوره، پازل موفقیت‌های فوتسال کشورمان در مسابقات آسیایی و جهانی دو سال اخیر را کامل کند.

سایر دیدارهای این هفته، روز سه‌شنبه هفته آینده برگزار می‌شود که برنامه این دیدارها به شرح زیر است:

جمعه - ۹۶/۴/۲۳
* شهروند ساری - گیتی‌پسند اصفهان

سه‌شنبه - ۹۶/۴/۲۷
* پارسیان شهر قدس - ارژن شیراز
* آتلیه طهران قم - فرش‌آرای مشهد
* تأسیسات دریایی - مقاومت البرز
* مقاومت قرچک - مس سونگون
* آذرخش بندرعباس - هیئت فوتبال قم
* شهرداری ساوه - حفاری اهواز

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار