شادی بزرگی از بازی در اروپا پس از ۹ سال داریم

گریگوریو: روی حاج‌صفی به جای تاسولا حساب می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پانیونیوس از حساب ویژه خود روی شاگرد ایرانی‌اش در اولین بازی لیگ اروپا برابر حریفی از اسلوونی گفت.

، تیم‌ فوتبال پانیونیوس فردا شب (پنجشنبه) در بازی رفت مرحله دوم مقدماتی لیگ اروپا در ورزشگاه خانگی نیوازمیرنا میزبان گوریسا اسلوونی است. انتظار می‌رود مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، ۲ ملی‌پوش ایرانی در ترکیب اصلی تیم یونانی به میدان روند.

میخائیل گریگوریو، سرمربی ۴۳ ساله تیم پانیونیوس در نشست خبری پیش از بازی برابر گوریسا اسلوونی گفت: شادی بزرگی نزد تمام اعضای خانواده بزرگ پانیونیوس از اولین بازی در لیگ اروپا پس از ۹ سال وجود دارد و از این بابت خیلی خوشحالیم. تیم پانیونیوس از کیفیت خوبی برخوردار است و بازیکنان خوبی داریم. البته ۱۰۰ درصد آماده نیستیم اما تیم گوریسا اسلوونی بازی‌ رسمی خود را در لیگ اروپا برگزار کرده و آمادگی بیشتری نسبت به پانیونیوس دارد. تیم ما جوان است اما بازیکنان باتجربه‌ای نیز در اختیار داریم. این مساله به اولین بازی پانیونیوس در لیگ اروپا کمک خواهد کرد. پیشرفت‌های ۲ سال اخیر پانیونیوس نیز تصادفی نبوده است.

سرمربی تیم فوتبال پانیونیوس یونان درباره ترکیب اصلی هم گفت: ۲ پرسش پیش‌روی من است که فردا به نتیجه‌ لازم می‌رسم. پس از دست‌دادن تاسولا و انتقالش به لیگ فرانسه روی احسان حاج‌صفی حساب می‌کنم. او موقعیت دیگری داشت. هر چند بارها در تیم‌های سابقش در پست دفاع چپ بازی کرده است اما پس از جدایی تاسولا روی ملی‌پوش ایرانی در پست طبیعی‌اش به همراه سارامانتا حساب می‌کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار