روز پرکار معاون وزیر ورزش در فدراسیون والیبال

محمدرضا داورزنی، معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، امروز (چهارشنبه) روز پرکاری در فدراسیون والیبال داشت.

و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه‌ای و قهرمانی وزیر ورزش و جوانان و سرپرست فدراسیون والیبال صبح امروز در دفتر کار خود در فدراسیون والیبال حاضر شد و ابتدا با روسای کمیته‌های مختلف نشست کاری برگزار کرد.

وی سپس در تمرین تیم والیبال نوجوانان حاضر و از نزدیک نظاره‌گر تمرینات ملی پوشان زیر ۱۹ سال کشورمان شد که خود را برای رقابت‌های قهرمانی جهان در کشور بحرین آماده می‌کنند. پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه سال ۹۶ به میزبانی شهر «منامه» در کشور بحرین برگزار خواهد شد.

حضور در تمرینات تیم ملی والیبال بزرگسالان ایران که برای رقابت‌های انتخابی جهان آماده می‌شود از دیگر برنامه‌های امروز داورزنی بود. این تمرینات از ساعت ۱۷ در سالن فدراسیون والیبال آغاز شد و به مدت دو ساعت ادامه داشت.

مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در قاره آسیا در دو گروه به صورت گروهی برگزار می‌شود که گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران و گروه (B) به میزبانی استرالیا رقابت‌های خود را پیگیری خواهند کرد و از هر گروه دو تیم برتر سهمیه جهانی می‌گیرند.

رقابت‌های ایران به میزبانی شهر اردبیل از ۱۹ تا ۲۳ مردادماه با ۱۰ دیدار پیگیری خواهد شد و در نهایت دو تیم از بین تیم‌های ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان سهمیه حضور در رقابت‌های جهانی سال ۲۰۱۸ را به دست خواهند آورد. تیم ملی والیبال ایران در روز نخست این رقابت‌‎ها استراحت دارد و در چهار روز بعدی به ترتیب به مصاف کره جنوبی، چین، قزاقستان و قطر می‌رود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار