تیم عزت‌الهی بدون اسپانسر/ اعلام دلیل جدایی آزمون و سایر روستوفی‌ها

رئیس جدید باشگاه روستوف روسیه با اعلام خبر عدم برخورداری از اسپانسر مالی دلیل جدایی ۱۵ بازیکن فصل قبل این تیم از جمله سردار آزمون را بیان کرد.

، آرتاشس آروتیونیانتس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تیم فوتبال روستوف تا این لحظه از اسپانسر مالی جهت فصل جدید لیگ برتر روسیه برخوردار نیست. البته مدیران باشگاه در حال مذاکره با اسپانسرهای توانمندی جهت همکاری هستند.

بسیاری از بازیکنان کلیدی فصل قبل تیم روستوف از جمله سردار آزمون، دیمیتری پولوز، سزار ناواس و کریستین نوبوآ پس از کناره‌گیری قربان بردیف از سمت نایب‌رئیسی و مربیگری این تیم به تیم‌های دیگری پیوستند. در این میان سردار آزمون نیز راهی روبین‌کازان شد تا همچنان زیر نظر قربان بردیف کار کند.

رئیس باشگاه روستوف درباره دلیل جدایی بیش از ۱۵ بازیکن این تیم پس از پایان فصل گذشته لیگ برتر روسیه گفت: می‌دانیم که بسیاری از بازیکنان تیم روستوف پس از پایان فصل اجازه خروج داشتند. این قرارداد پیش از آغاز فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا منعقد شد تا بتوانیم تیم را حفظ کنیم. آنها دیگر تعلقی به باشگاه روستوف نداشتند. البته با بعضی از آنها مذاکره کردیم که برای ماندن در روستوف موافقت کردند.

تیم روستوف هم‌اکنون از سعید عزت‌اللهی، ملی‌پوش ایرانی بهره‌مند است.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار