جودو جوانان قهرمانی آسیا- قرقیزستان

حریفان تیم جودو جوانان کشورمان مشخص شدند

آیین قرعه کشی رقابت‌های جودو جوانان آسیا عصر امروز همزمان با قرعه کشی رقابت‌های رده سنی نوجوانان در شهر بیشکک کشور قرقیزستان انجام شد.

و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، جوجیتسو و کوراش، پیکارهای جودو قهرمانی نوجوانان و جوانان جودو آسیا از صبح فردا پنج شنبه ۲۲تیر ماه در شهر بیشکک کشور قرقیزستان با انجام مبارزات رده سنی نوجوانان در دو بخش دختران و پسران آغاز می شود، و با پایان مبارزات رده سنی نوجوانان در روز جمعه، جوانان جودوکار در شرایطی از روز شنبه ۲۴ تیر ماه در هجدهمین دوره این رقابتها روی تاتامی می روند که از ۱۷۸ جودوکار از ۱۷ کشور به مدت ۲روز با هم مبارزه خواهند کرد.

بر اساس این گزارش روز شنبه ۲۴ تیر ماه در نخستین روز مبارزات رده سنی جوانان سهیل جمال آبادی، محمدرضا صدیقی، علیرضا خجسته، جعفر فیروزآبادی و امین کامیاب در بخش پسران و لیلا سیاوشی در بخش دختران ۶ نماینده جودو ایران در بخش جوانان خواهند بود، مبارزات این روز در اوزان منهای ۵۵، منهای ۶۰، منهای۶۶، منهای ۷۳ پسران و منهای ۴۴، منهای ۴۸، منهای ۵۲ و منهای ۵۷ دختران پیگیری می شود.

در جدول ۱۳نفره وزن منهای ۵۵کیلوگرم سهیل جمال آبادی در دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف بنده چین تایپه و مغولستان خواهد رفت، یکی از جودوکاران هند، قزاقستان یا ازبکستان رقیب جمال آبادی در مرحله نیمه نهایی خواهد بود.

در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم محمد رضا صدیقی در مبارزه نخست جودوکار کشور نپال را پیش رو دارد و در صورت پیروزی به مصاف برنده ازبکستان و مغولستان خواهد رفت، از بین جودوکاران ازبکستان، هند، قزاقستان و یا ژاپن یک نفر حریف صدیقی در مرحله نیمه نهایی خواهد بودف در این وزن ۱۶ جودوکار حضور دارند.

در وزن منهای ۶۶کیلوگرم در شرایطی۱۶ جودوکار با هم رقابت می کنند که علیرضا خجسته جوان شایسته جودو ایران ابتدا با چین تایپه مصاف می کند و سپس برابر برنده دیدار قزاقستان سوریه به میدان خواهد رفت، یک از کشورهای قرقیزستان، نپال، مغولستان و یا قزیقستان حریف مرحله نیمه نهایی خجسته خواهند بود.

جعفر فیروز آبادی دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا برابر جودوکار مغولستان به میدان می رود و در صورت پیروزی به مصاف برنده دیدار ازبکستان و کره می رود. از بین نمایندگان هند، ژاپن، تاجیکستان و یا ویتنام یک نفر حرف فیروز آبادی در مرحله نیمه نهایی است.

در وزن منهای ۷۳ کیلوگرم امین کامیاب در جدو۱۶ نفره این وزن ابتدا جودوکاری از کشور میزبان را پیش رو دارد و در ادامه با برنده ازبکستان و مغولستان دیدار می کند یکی از جودوکاران قزاقستان، هنگ کمگف چین تایپه و یا تاجیکستان حریف نیمه نهایی کامیاب خواهند بود.

در بخش دختران نیز در وزن منهای ۴۸کیلوگرم لیلا سیاوشی ابتدا به مصاف جودوکار کشور میزبان خواهد رفت و در صورت پیروزی برابر حریفی از قزاقستان به میدان می رود، در این وزن ۱۰ جودوکار حضور دارند.

اما در روز پایانی در بخش پسران جودوکارن اوزان منهای ۸۱، منهای ۹۰، منهای ۱۰۰ و به اضافه ۱۰۰ کیلوگرم و اوزان منهای ۶۳، منهای ۷۰، منهای ۷۸ و به اضافه ۷۸ دختران روی تاتامی می روند، جواد مرادی، حامد رشیدی، قاسم باغچقی، علی پرهیزکار، حمیدرضا ملک زاده، مریم بربت و زهرا باقری نمایندگان کشورمان در روز پایانی این رقابتها هستند.

در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم و در حضور ۱۲جودوکار جواد مرادی ابتدا برابر نماینده چین تایپه به میدان می رود و در صورت پیروزی به مصاف جودوکار قزاقستانی می رود.

در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم و در حضور ۱۳ جودوکارحامد رشیدی حریفی از کشور میزبان را پیش رو دارد و سپس به مصاف برنده هند و مغولستان می رود، یک از جودوکاران ژاپن، کره و یا تاجیکستان حریف مرحله بعد رشیدی خواهد بود.

دیگر نماینده کشورمان در این وزن قاسم باغچلی ابتدا به مصاف جودوکار قزاقستانی می رود و در مبارزه دوم حریفی از ازبکستان را پیش رو خواهد داشت.

علی پرهیزکار در وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و سپس برابر نماینده کشور میزبان به میدان خواهد رفت، در این وزن ۱۱جودوکار حضور دارند، و حریف پرهیزکار در مرحله نیمه نهایی یک از کشورهای مغولستان، کره و یا تاجیکستان خواهد بود.

اما در سنگین وزن و در جدول ۹نفره این وزن، حمیدرضا ملک زاده پس از استراحت در دور نخست جودوکاری از تاجیکستان را پیش رو خواهد داشت، برنده هند و قزاقستان حریف ملک زاده در مرحله نیمه نهایی خواهد بود.

در جدول ۸نفره وزن منهای ۷۰ کیلوگرم دختران، مریم بربت با نماینده چین تایپه مصاف خواهد کرد و سپس مقابل برنده دیدار کره و ازبکستان به میدان می رود.

در جدول ۹نفره وزن منهای ۷۸ کیلوگرم نیز زهرا باقری دور نخست استراحت دارد و سپس به مصاف برنده هند و ژاپن خواهد رفت.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار