بحث کاپیتانی در رختکن نداریم؛/هشدار منصوریان به برهم زنندگان نظم استقلال

سرمربی استقلال می گوید در رختکن این تیم بحث کاپیتانی میان بازیکنان بزرگ مطرح نیست.

بحث کاپیتانی در استقلال با اضافه شدن منتظری و جباری به رحمتی و حیدری یکی از نکات جذاب رختکن استقلال است. البته باشگاه استقلال پیش از این صراحتا مهدی رحمتی را به عنوان کاپیتان اول خود معرفی کرده بود اما با این وجود باز هم سرنوشت بازوبند لیگ هفدهم، یکی از سوالاتی است که منصوریان تا شروع لیگ در هر گفت و گویی درباره آن صحبت می کند.


سرمربی استقلال در آخرین اظهار نظر در این باره ضمن هشدار به افرادی که به دنبال به هم ریختن استقلال هستند، می گوید: تنها چیزی که بین بازیکنان ما نیست بحث کاپیتانی است و به دوستانی که می‌‌خواهند از این راه تیم ما را بهم بریزند باید بگویم این راه را تست نکنند چون جواب نمی‌‌دهد.


منصوریان صحبت های خود را درباره حضور بازیکنان بزرگ در استقلال اینگونه ادامه می دهد: این چهار بازیکن ما با هم خیلی خوب هستند. همه در یک سنی هستند که یکدیگر را درک می‌‌کنند. تصمیمی که بازیکن در ۲۴ سالگی می‌‌گیرد در ۳۴ سالگی نمی‌‌گیرد و این اتفاق برای خود من هم افتاده است. در دوران فوتبال باتجربه شده‌‌اند و خیلی تغییرات مثبت در همه آنها دیده ام و دست همه با هم یکی است.


ادامه صحبت های منصوریان اما با جمله ای امیدوارکننده همراه است: "این تیم ما را بلند می‌‌کند و این نیست که بخواهم جادوگری بکنم. مهدی، خسرو، پژمان و مجتبی بزرگ هستند."


این واکنش سرمربی استقلال شاید قاطعانه ترین و البته متفاوت ترین صحبت های او در این پرونده باشد؛ صحبت هایی که شاید در روزهای سخت و طولانی لیگ دستخوش تغییراتی دارد.

ورزش۳

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار