حتماً خیری در قرعه سخت صنعت نفت است

عیسی‌زاده: فرقی نمی‌کند با استقلال بازی کنیم یا پرسپولیس؛ فقط باید ببریم

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان تأکید کرد که رقبای تیمش هیچ فرقی ندارند و آنها فقط باید در بازی‌هایشان پیروز شوند.

علی عیسی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، درباره اردوی دو هفته‌ای تیم صنعت نفت آبادان در ترکیه، اظهار داشت: خدا را شکر اردوی خوبی داشتیم. ۱۴ روز در ترکیه بودیم و بچه‌ها تمرینات خوب و پرفشاری را پشت سر گذشتند. از روز پنجشنبه هم اردویمان را در تهران برپا می‌کنیم.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان افزود: پس از بازگشت از ترکیه با کادر فنی و بازیکنان صحبت کردم و همه‌ از اردو راضی بودند. آنها می‌گفتند امکانات خوبی در ترکیه داشتند و بازی‌های مفیدی انجام دادند. خوشحالم که توانستیم با یک تدارکات خوب، تیم را آماده مسابقات لیگ برتر کنیم.

عیسی‌زاده با اشاره به برگزاری قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ هفدهم و مواجه شدن تیمش با قرعه‌ای نسبتاً سخت، خاطرنشان کرد: قرعه‌کشی است و جذابیت قرعه‌کشی هم به همین چیزهاست. قرعه ما سخت شد، اما حتماً خیری در آن است. هفته اول با استقلال بازی داریم، اما صنعت نفت هم خیلی خوب و آماده است. استقلال تیم بزرگی به حساب می‌آید و از بازیکنان و کادر فنی بزرگی بهره می‌برد. بازی‌های اول همیشه سختی‌های خاص خودش را دارد و تیم‌ها معمولاً جا نمی‌افتند، اما امیدوارم تیم‌مان نتیجه بگیرد. هیچ فرقی برای ما ندارد که با استقلال بازی کنیم یا پرسپولیس؛ فقط باید ببریم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار