چرا باید گذشته خوبم در دورتموند فراموش شود؟

سامر: پست مدیر ورزشی برای باشگاه بایرن مونیخ بسیار اهمیت دارد

مدیر ورزشی پیشین تیم فوتبال بایرن مونیخ از اهمیت این پست برای قهرمان آلمان گفت.

، ماتیاس سامر که در ماه جولای سال گذشته به دلیل اختلال گردش خون در مغزش از سمت مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ استعفا کرد، در گفت‌وگو با روزنامه «بیلد» آلمان گفت: پست مدیر ورزشی برای باشگاه بایرن مونیخ بسیار اهمیت دارد، برای همین آنها برای پر کردن جای خالی این پست اینقدر در تلاش هستند. مدیر ورزشی در واقع رابط بین بازیکنان، کادرفنی، مربیان و هیئت‌مدیره است و باعث قویتر شدن باشگاه می‌شود.

وی ادامه داد: گاهی اوقات ممکن است بازیکنان با فیزیوتراپ، پزشک و حتی مربیان خود مشکل پیدا کنند و این امری طبیعی است، اما باید کسی آنجا باشد که این مشکلات را حل و فصل کند و در کنارش نسبت به باشگاه و موفقیت‌هایش علاقه‌مند باشد. ممکن است در تیم ۱۱ بازیکن راضی و خوشحال باشند و ۱۳ یا ۱۴ بازیکن دیگر چنین حسی نداشته باشند، یا گاهی یک مربی ممکن است به بازیکن اوقات‌تلخی کند و با او صحبت نکند. در کل به نظرم پست مدیر ورزشی پستی مهم و ضروری است.

سامر سال‌ها برای دورتموند بازی کرد و با این تیم قهرمانی در اروپا را هم تجربه کرد، اما پس از اینکه در سال ۲۰۱۲ به عنوان مدیر ورزشی بایرن مونیخ منصوب شد، اختلافاتی با سران باشگاه بورسیا دورتموند پیدا کرد.

او با اشاره به اینکه روابط او و سران باشگاه دورتموند رو به بهبودی است، اظهار داشت: اخیراً رویدادی در برلین بود که در آنجا هانس یواخیم واتسکه (مدیر اجرایی باشگاه بورسیا دورتموند) را دیدم و قرار ملاقاتی را با یکدیگر ترتیب دادیم. من گذشته فوق‌العاده‌ای در دورتموند داشتم، پس چرا باید این گذشته خوب به خاطر چند سوء تفاهم فراموش بشود و خدشه‌ای به آن وارد شود؟ به هر حال من آماده گفت‌وگوی عادی با آنها هستم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار