امیدوارم در روز مسابقه نفرات در اوج آمادگی روحی باشند

انصاری: انگیزه نوجوانان جودو واقعا بالا است

مدیر تیم نوجوانان جودو گفت: تیم نوجوانان جودو با انگیزه بسیار بالا آماده شروع رقابت‌های قهرمانی آسیا و رسیدن به موفقیت است.

علیرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی درخصوص حضور تیم نوجوانان جودو در رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: در مجموع ۹ اردو برای این دوره از مسابقات برگزار کردیم و خوشبختانه وضعیت روحی و آمادگی جسمانی نفرات خوب است. برای رسیدن به موفقیت به قرقیزستان آمده‌ایم و پتانسیل رسیدن به این هدف را نیز داریم.

وی ادامه داد: تیم یک دست و خوبی داریم و همدلی بالایی در میان نفرات وجود دارد. این موضوع یکی از مهم‌ترین فاکتورهای رسیدن به موفقیت است اما در هر حال در دره نوجوانان داشتن اعتماد به نفس در روز مسابقه نیز از موضوعات مهم و تاثیرگذار است. این روحیه در تک تک نفرات وجود دارد و امیدوارم در دو روز آینده بتوانند آن را حفظ کنند.

مدیر تیم نوجوانان جودو اظهار داشت: خوشبختانه در کنار مسائل فنی تیم نوجوانان به اذعان مسئولان تیم ملی و فدراسیون و دیگر مربیان از نظم و انضباط خاصی نیز در این دوره برخوردار است که این موضوع واقعا قابل توجه است. اگر از همین رده روی نظم و انضباط نفرات کار کنیم قطعا در آینده تاثیراتش را خواهیم دید. البته به منظور تشویق نفرات در پایان سفر به منظم ترین نفرات جوایزی خواهیم داد.

مسابقات نوجوانان آسیا از فردا در بیشکک قرقیزستان آغاز می‌شود.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار