انرژی زیادی در قم از ما گرفته شد

شمسایی: مقابل هیئت فوتبال دو نیمه متفاوت داشتیم/ تکلیف نظری امروز مشخص می‌شود

سرمربی تیم تأسیسات دریایی گفت: در دیدار مقابل هیئت فوتبال استان قم در نیمه اول بسیار خوب و در نیمه دوم بسیار بد بازی کردیم.

وحید شمسایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، در خصوص پیروزی ۴ بر ۳ تیمش مقابل هیئت فوتبال استان قم،‌ اظهار داشت: با تمام مشکلاتی که بود سه امتیاز بازی را بدست آوردیم و حالا باید به فکر بازی روز سه‌شنبه خودمان مقابل مقاومت البرز باشیم. در قم یکسری اتفاقات آدم را خیلی خوشحال و یکسری چیزهای دیگر هم آدم را خیلی ناراحت می‌کند. خوشحالی به خاطر حضور ۳ هزار هوادار که در گرمای وحشتناک استان قم به سالن بازی آمده بودند. ناراحتی هم به دلیل معطلی و قطعی برقی که آنجا بود. از ساعت ۴ بعد از ظهر در سالن بازی حضور داشتیم و تا شروع بازی به دلیل گرمای هوا و نبود برق، انرژی زیادی از ما گرفته شد.

وی ادامه داد: در جریان بازی نیمه اولِ بسیار خوب و نیمه دوم بسیار بدی داشتیم. در نیمه دوم عملکرد بسیار ضعیفی داشتیم که شاید مقداری از آن به دلیل از دست رفتن انرژی بدن‌مان به خاطر معطلی قبل از بازی بود اما در هر صورت باید این نقیصه را برای هفته‌های آینده برطرف کنیم.

سرمربی تیم تأسیسات دریایی درباره آخرین وضعیت مصطفی نظری و اینکه «آیا این دروازه‌بان برای دیدارهای هفته آینده به این تیم بازخواهد گشت یا خیر؟» تصریح کرد: روز گذشته با مسئولان تیم جلسه داشتیم و قرار شد امروز (چهارشنبه) نظری در باشگاه حاضر شود و نامه‌ای را امضا کند و اگر قسمت بود در ادامه لیگ هم در خدمت او باشیم. تمام بازیکنان را به یک چشم نگاه می‌کنیم و هرکسی زحمت بیشتری بکشد در ترکیب تیم حضور خواهد داشت. بحث ما با نظری هم فقط فنی بوده و چیز دیگری نبوده است.

شمسایی در این پاسخ به این پرسش که «منظورش از امضای نامه، دادن تعهد توسط نظری است؟» گفت: او باید امروز به باشگاه برود و با مسئولان تیم صحبت کند. بعد از جلسه تمرینی که با نظری به مشکل خوردیم،‌ قرار گذاشتیم جلسه‌ای را با هم داشته باشیم اما به دلیل اینکه روز گذشته بازی داشتیم این جلسه به تعویق افتاد. امروز این جلسه برگزار و همه چیز مشخص خواهد شد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار