قرار نیست رفتارم تغییر کند و سر بازیکنان فریاد بزنم

کریک: بودن در جایگاه کاپیتانی برایم خیلی خاص است

هافبک شیاطین سرخ از اینکه بازوبند کاپیتانی به وی سپرده شد، ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

، مایکل کریک که با جدایی وین رونی از این تیم به عنوان کاپیتان جدید شیاطین سرخ انتخاب شد، در گفت‌وگو با سایت رسمی این باشگاه انگلیسی گفت: حس فوق‌العاده‌ای دارم و افتخار می‌کنم که کاپیتان چنین باشگاه بزرگی هستم. این دوازدهمین سال حضورم در منچستریونایتد خواهد بود، تیمی که در ۲۵ سالگی به آن ملحق شدم. هرگز فکرش را هم نمی‌کردم که سال‌های طولانی در این تیم بمانم و به این همه دستاورد برسم.

هافبک ۳۵ ساله سرخپوشان شهر منچستر در ادامه اظهار داشت: اکنون قرار است در زمین هم‌تیمی‌هایم را رهبری کنم و بازیکنان جوان را همانند قبل راهنمایی کنم که این واقعاً زیبا و رضایت‌بخش است. من به عنوان یک فوتبالیست به این باشگاه آمدم و حالا هواداران زیادی دارم. در طول این سال‌ها عاشق منچستریونایتد شدم و بودن در جایگاه کاپیتانی برایم خیلی خاص است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: من خودم خواهم بود. قرار نیست حالا که کاپیتان شدم، رفتارم به یکباره تغییر کند و روی سر بازیکنان فریاد بزنم و به آنها بگویم چه کار کنند. دوست ندارم این‌طور باشم و هر موقع که لازم باشد با بازیکنان صحبت خواهم کرد، اما با خونسردی و آرامش این کار را خواهم کرد.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار