امیدوارم محبی افتخار بزرگی را رقم بزند

قاسمی: به دلیل مصدومیت، خوب تمرین نکرده بودم/ گاهی اوقات، اصلا نمی‌شود!

آزادکار وزن ١٢٥ کیلوگرم تیم ملی گفت: دنبال بهانه نیستم اما مصدومیت‌های اخیر باعث شد نتوانم تمرینات خوبی را انجام دهم.

کمیل قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ، در خصوص کسب عنوان دوم در مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد در وزن ١٢٥ کیلوگرم اظهار داشت: مسابقات خیلی خوب و سطح بالا بود. تمامی مدعیان سنگین وزن نیز در مسابقات حضور داشتند و این باعث حساسیت بالای انتخابی تیم ملی شده بود.

وی خاطرنشان کرد: دنبال بهانه نیستم اما مصدومیت‌های اخیر باعث شد نتوانم تمرینات خوبی را انجام دهم و به سطح بالای آمادگی دست یابم.باید بگویم که گاهی اوقات، اصلا نمی‌شود.

قاسمی ادامه داد: مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های جهانی قانون است و باید به آن تمکین کرد، من هم از این قاعده مستثنی نیستم و روی تشک رفتم اما در نهایت دوم شدم.

آزادکار وزن ١٢٥ کیلوگرم تیم کشورمان عنوان کرد: برای تیم ایران و محمد طلایی بهترین‌ها را آرزو دارم و به یدالله محبی عزیز تبریک می‌گویم و امیدوارم نماینده خوبی در سنگین وزن باشد و افتخار بزرگی برای ایران بدست آورد.

نایب قهرمان جهان و المپیک در سنگین وزن گفت: در کشتی گاهی برد است و گاهی باخت و این به خواست و اراده خداست، من هم تسلیم این اراده هستم و باید قبول کنم. از دوستان و تمام همشهریان و حامیانم ممنون هستم و امیدوارم در آینده این محبت‌ها را جبران کنم.

اخبار مرتبط


دیدگاه کاربران

برای ثبت دیدگاه وارد وب سایت ما شوید.

آخرین اخبار